08.06.2021 | 19:16

Вона призначається терміном на 6 місяців дітям і молоді, які зареєстровані та проживають у місті,  віком від 10 до 23 років.

Стипендія провідним спортсменам та одноразова грошова винагорода тренерам засновані з метою соціального захисту, заохочення та стимулювання спортсменів і тренерів м. Сміла до успішних виступів у національних та міжнародних змаганнях відповідно до цільової соціальної «Програми розвитку фізичної культури та спорту у м. Сміла на 2021-2025 роки».

Стипендіатами можуть стати переможці змагань національного та міжнародного рівнів (І-ІІІ місце), обласного рівня (І місце з легкої атлетики чи з ігрового виду спорту спортсмену, якому офіційно надано статус кращого) з урахуванням  рейтингових таблиць, затверджених наказами Міністерства, молоді та спорту України від 21.10.2013 № 677 «Про затвердження Положення про рейтинг з олімпійських видів спорту в Україні» та від 07.11.2013 № 876 «Про затвердження Положення про рейтинг з неолімпійських видів спорту в Україні»

Стипендія творчо обдарованим дітям та молоді м. Сміла та одноразова грошова винагорода їх творчим керівникам призначається за вагомий  внесок у розвиток міста та молодіжного руху, формування позитивного іміджу молодіжного лідера з високими морально – етичними і естетичними якостями.

Стипендіатами можуть стати переможці виставок, конкурсів, фестивалів, міжнародного рівнів (І-ІІІ місце) та обласного рівня (І місце).

Перелік документів згідно Положення про стипендію творчо обдарованим дітям і молоді м. Сміла, затвердженим рішенням виконавчого комітету Смілянської міської ради від 12.12.2019 № 492  - https://www.smila-rada.gov.ua/sites/default/files/rv12122019_492.doc та Положення простипендію провідним спортсменам м. Сміла, затвердженим рішенням виконавчого комітету Смілянської міської ради від 12.12.2019 № 493 - https://www.smila-rada.gov.ua/sites/default/files/rv12122019_493.doc .

10 червня

14:30 Засідання виконавчого комітету (мала зала Будинку рад)