Закрити
25.01.2022 | 16:42

На засіданні міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати та з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке відбулося 25.01.2022, розглядалися  питання  про недопущення виплати заробітної плати працівникам меншої законодавчо-встановленого мінімального розміру, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення та про вжиті заходи у  2021 році на підприємствах та в установах міста.

       Окрім представників виконавчих органів місцевого самоврядування, територіальних органів Пенсійного фонду України, Державної податкової служби України, Фонду соціального страхування України, фахівців служби зайнятості, які є членами  міжвідомчої робочої групи, за участі заступника начальника ГУ ДПС у Черкаській області Мовчана А.А., на засідання були запрошені представники суб’єкт господарювання міста, які за даними  ГУ ДПС у Черкаській області,  у  звітному періоді 2021 року  виплатили працівникам заробітну плату менше та на рівні  мінімального розміру. Присутніх керівників підприємств заслухано, надано роз’яснення щодо дотримання чинного законодавства з оплати праці  та  правильності подання статистичних звітів.

        У   2021 році членами міжвідомчої робочої групи  проведено обстеження 525 об’єктів міста з метою перевірки легалізації трудових відносин з найманими працівниками та роз’яснення чинного законодавства про працю.

        Згідно  оперативної інформації Смілянського відділу податків і зборів з фізичних осіб  та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Черкаській області станом на 01.01.2022 року  виявлено та зареєстровано 286 найманих працівників,  легалізовано доходу в сумі 1757,5 тис.грн., додатково надійшло ПДФО – 316,4 тис.грн., ЄСВ – 386,7 тис.грн.     

        Протягом звітного періоду проведено 48 протокольних бесід з питань збільшення виплат заробітної плати, збільшено фонд оплати праці на суму 2296,0 тис.грн., додатково надійшло ПДФО –  53,3 тис.грн.

        За даними Смілянського міськрайонного центру зайнятості з початку 2021 року працевлаштовано 856 осіб, з них 660 безробітних.

        Результатом вжиття заходів щодо виявлення та реагування на виявлені ознаки тінізації заробітної плати є зростання фонду оплати праці, середнього розміру заробітної плати у місті та надходжень  коштів до Пенсійнрго Фонду.

       В 2022 році міжвідомча робоча група продовжить свою роботу в форматі здійснення обстежень суб’єктів господарювання міста на постійній основі з метою легалізації трудових відносин

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

___.___.2023 о ___.__ - 

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн