Закрити
11.08.2022 | 15:59

11 серпня під головуванням міського голови Сергія Ананка відбулося чергове засідання виконавчого комітету. На порядок денний було винесено 34 питання.

Присутні розглянули важливі питання, що стосуються житлової сфери громади,  підтримали рішення щодо відключення від мереж централізованого опалення будинків міста та внесли зміни до раніше прийнятих рішень.

Члени виконкому розглянули  та прийняли рішення щодо створення комісії з питання безоплатної передачі до комунальної власності  Смілянської міської територіальної громади окремого індивідуально визначеного майна та комісії з питань наповнення бюджету, забезпечення своєчасності та повноти сплати податків і зборів, стягнення заборгованості по податках та зборах на території  громади.

На засіданні також були розглянуті та прийняті рішення щодо правового та соціального захисту неповнолітніх: про визначення місця проживання, перебування малолітніх дітей у сім`ї патронатного вихователя, надання дозволів на укладання договорів продажу та дарування майна а також надання неповнолітнім статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

 

Автор: svit_politika81

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

28.09.2022 о 10.00 - чергова сесія міської ради

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн