08.07.2021 | 17:15

Під головуванням міського голови Сергія Ананка відбулося чергове засідання виконавчого комітету, у роботі якого взяло участь 6 осіб.

Начальник відділу організаційної роботи, діловодства та контролю Людмила Омельченко, ознайомила присутніх з інформаційно-аналітичною довідкою про роботу зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті за 1 півріччя 2021 рік.

Протягом 1 півріччя 2021 року розглянуто 876 звернень, що на 111 більше відповідного періоду минулого року (765).

Із загальної кількості звернень: 28 звернень зареєстровано під час проведення особистих прийомів громадян керівництвом виконавчого комітету, 316 звернень надійшли від державної установи «Черкаський обласний контактний центр», 51 звернення (із них 10 опрацьовано відділом організаційної роботи, діловодства та контролю) – через запит «Про доступ до публічної інформації»; 456 письмових звернень (із них - 35 звернень отримано через засоби електронного зв'язку (електронні звернення)) та 66 усних звернень.

Присутніми схвалено Програму впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» на 2021-2024 роки. ЇЇ основними завданнями є:

✓оснащення закладів загальної середньої освіти засобами інформаційно-комунікаційних технологій;

✓ створення відкритої мережі освітніх ресурсів;

✓ підготовка та підвищення рівня кваліфікації вчителів.

Опрацьована Програма щодо підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на 2021-2024 роки.

Членами виконавчого комітету утворено опікунську раду з питань опіки та піклування над повнолітніми недієздатними особами та особами, дієздатність яких обмежена, затверджено висновки органів опіки та піклування про погодження питання щодо неможливості виконання обов'язків опікунів над недієздатними.

Розглянуто проект рішення щодо організації сезонної торгівлі баштанними культурами у літньо-осінній період 2021 року на території міста з 15 липня до 31 жовтня, за наступними адресами:

✓ вул. Богдана Хмельницького (навпроти магазину «АТБ»);

✓ на розі вул. Богдана Хмельницького-40-річчя Перемоги;

✓ на розі вул.Трипільська-Незалежності (біля магазину «Сріблянка»);

✓ вул. Героїв Холодноярців (біля школи №6);

✓ вул. Мічуріна (біля ринку навпроти церкви);

✓ на розі вул. В.Чорновола-М.Дорошенко (біля ТЦ «Сміла»).

Схвалено Програми розвитку, підтримки та надання медичних послуг понад обсяг, передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування населення для КНП «Смілянська міська лікарня» та КНП «Смілянська міська стоматологічна поліклініка» на 2021 рік.

Затверджено фінансові плани комунальних підприємств «Смілакомунтеплоенерго», «Комунальник» та «ВодГео» на 2022 рік.

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу