Закрити
23.05.2023 | 11:35

Відповідно до Розпорядження Черкаської обласної військової адміністрації №211 від 02.05.2023р. відбулись начально-польові збори, які проходять у закладах загальної середньої освіти.

При підтримці місцевої влади, творчому підході Черкаського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки до організації проведення заходу (начальник Володимир Старовойтов), юнаки та окремі дівчата (цьогорічні випускники закладів загальної середньої освіти) вправлялися у зборі і розборі автомата Калашникова, стрільбі із нього, поглибили теоретичні знання та практичні навички із тактичної медичної підготовки, ознайомилися із сучасними видами зброї та, навіть, вчилися запускати дрона. 

Свій професіоналізм, військову майстерність, приклад для наслідування упродовж двох днів школярам вміло демонстрували підполковник, заступник начальника центру – начальник відділення рекрутизму та комплектування Микола Гетьман і майор, офіцер відділення рекрутизму та комплектування Сергій Лимар, інструктори. 

А на завершення всі учасники заходу смакували смачною польовою кашею, звареною чудовим кухарем Іваном Піддубнім.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

29.11.2023 о 10-00 сесія міської ради

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн

ПЛАТФОРМА ВЕТЕРАНА ЧЕРКАСЬКИЙ ВИМІР