31.05.2021 | 15:39

-директора БК ім. Т.Г. Шевченка,
-завідуючого клубом М. Яблунівки,
-завідуючого клубом Гречківки,
-директора міського парку культури та відпочинку,
-директора централізованої бібліотечної системи,
-директора міського краєзнавчого музею.

Дата початку прийому документів – 1 червня 2021 року. Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів з дня оголошення про конкурс, до 30 червня 2021 року (включно).
Дата початку формування конкурсної комісії - 1 червня 2021 року.

Умови, порядок та строки проведення конкурсу визначаються Законом України №955-VIII від 28.01.2016р. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» та Законом України «Про культуру».

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою, знання ПК та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки керівника закладу культури.

До конкурсної комісії подаються такі документи: заява про участь у конкурсному відборі, згода на обробку персональних даних відповідно до Закон України «Про захист персональних даних», автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по-батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості, копія документа, що посвідчує особу, копія документа про вищу освіту, два рекомендаційні листи, мотиваційний лист та інші документи на розсуд претендента.

Документи для участі у конкурсі подаються особисто або надсилаються на поштову або електронну адресу відділу культури упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу, за адресою м. Сміла, вул. Соборна, 83, тел. 2-46-59,    е-mail:kultura_smila@ukr.net

Посада передбачає укладення строкового трудового договору (контракту) з посадовим окладом відповідно до встановленого розряду.
До відома суб’єктів, які користуються правом подання кандидатур до складу конкурсної комісії на заміщення посад керівників закладів культури.

Суб’єкти, які користуються правом подання кандидатур до складу конкурсної комісії, подають свої кандидатури у відділ культури до 30 червня за адресою: вул. Соборна, 83, тел. 2-46-59.

Строк проведення конкурсу не більше 2-х місяців з дня оголошення.

Склад конкурсної комісії та її повноваження формуються відповідно до ст. 21 Закону України «Про культуру».

Персональний склад конкурсної комісії затверджується наказом відділу культури до 30 червня.

Конкурсна комісія вважається повноважною у разі затвердження в її складі не менше 7 осіб: по три кандидатури від трудового колективу, громадських організацій у сфері культури та відділу культури. Членами конкурсної комісії також можуть бути: незалежні фахівці у сфери культури, члени професійних, творчих спілок, об’єднань у сфері культури зареєстрованих відповідно до закону.

Кандидатури до складу конкурсної комісії від трудового колективу обираються на загальних зборах трудового колективу Громадські організації у сфері культури подають по три кандидатури у відділ культури, який шляхом жеребкування визначає трьох кандидатів до складу конкурсної комісії.
Члени конкурсної комісії мають бути не упередженими та незалежними.
​Конкурс проводиться публічно. На засіданні конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами можуть бути присутні представники ЗМІ та громадськості. Відділ культури забезпечує відео фіксацію всіх засідань конкурсної комісії та розміщує матеріали на офіційному сайті міської роди.

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу