Закрити
22.06.2017 | 14:43

                       ДРВ.jpg                                                       ЦВК.jpg

 

Прийом громадян:

понеділок - четвер з 08.00 год. до 17.00 год.

п'ятниця з 08.00 год. до 15.45 год.

обідня перерва з 13.00 год. до 14.00 год. 

Тел./факс (04733) 2-02-95

 

Місцезнаходження:

м.Сміла,Черкаський р-н, Черкаська обл.,Україна,

вул. Незалежності, 37 каб.6,

І поверх(ліве крило) 

Е-mail: vdrv_smila@ukr.net  

 

Державний реєстр виборців – це автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для зберігання та обробки даних, що містять відомості про громадян України, які мають право голосу на виборах різних рівнів.

Основним завданням відділу ведення Державного реєстру виборців є: 

1) ведення персоніфікованого обліку виборців, що проживають або перебувають на території м.Сміла;

2) складання списків виборців для проведення виборів Президента України, народних депутатів України, місцевої ради, міського голови, всеукраїнських та місцевих референдумів.

 Відділ ведення Державного реєстру виборців (далі - відділ ведення Реєстру) здійснює щомісячне поновлення бази даних Реєстру на підставі відомостей, що надаються установами та організаціями, визначеними ст.22 Закону України “Про Державний реєстр виборців”:

  • Смілянський районний відділ Управління Державнної міграційної служби України в Черкаській області — зміна ПІБ, зміна МН або ДН, набули громадянства України, громадянство припинено, виповнилось 18 років, оформлено паспорт вперше після 18 років;
  • Смілянський міський відділ Державної реєстрації актів цивільного стану Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстицій (м.Київ) — померлі;
  • Військові частини — прибули в в/ч військовослужбовці строкової служби, вибули з в/ч;
  • Смілянський міський територіальний центр надання соціальних послуг виконавчого комітета Смілянської міської ради — нездатні самостійно пересуватись;
  • Смілянський міськрайонний суд в Черкаській області — визнані недієздатними, скасовано недієздатність;
  • Відділ Державної реєстрації виконавчого комітету Смілянської міської ради — виповнилось 18 років, зареєстровані в АТО, знятті з реєстрації.

Не зволікайте, не чекайте дня виборів!

Перевірте актуальність інформації про себе в Державному реєстрі виборців вже зараз!
 

Особистий кабінет виборця

Завдяки цьому сервісу будь-яка особа, не виходячи з дому, може перевірити дані про себе у реєстрі і вже потім, за необхідності, звертатися до відділу ведення реєстру для виправлення помилок, якщо вони є. Більше того, система дозволяє не тільки перевірити свої дані в реєстрі, але й повідомляє адресу вашої виборчої дільниці.

Таким чином, сервіс «Особистий кабінет виборця» дозволяє кожному легко та комфортно перевірити дані про себе, що однозначно може позитивно позначитися на якості списків виборців.

Хочеться звернути особливу увагу тих виборців, яким сповнилося 18 років. Як показує практика, ця категорія громадян є найчисельнішою щодо невключення до реєстру. Це пояснюється кількома факторами, а найчастіше — зміною місця проживання у зв’язку з навчанням. Проте, мабуть, кожен випускник школи має доступ до мережі інтернет і може самостійно перевірити, чи є він у списках виборців.

Включення до реєстру

Відповідно до статті 19 Закону України "Про Державний реєстр виборців" особа, яка набула права голосу, або особа, яка має право голосу, однак виявила, що вона не включена до Реєстру, може за власною ініціативою звернутися до органу ведення Реєстру за місцем свого проживання на території України щодо свого включення до Реєстру.

Ця особа подає органу ведення Реєстру письмову заяву із зазначенням відомостей про себе і пред'являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство виборця, - паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України), копія якого додається до заяви. Відомості про постійну нездатність виборця пересуватися самостійно зазначаються у заяві, яка подається разом з документом, що підтверджує відповідний факт.

Зміна персональних даних

Відповідно до статті 20 Закону України „Про Державний реєстр виборців” кожен виборець у разі зміни його персональних даних, може особисто звернутися до органу ведення Реєстру відповідно до своєї виборчої адреси із заявою про внесення змін до його персональних даних у Реєстрі. До заяви додаються документи (копії документів), що підтверджують ці зміни. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред'являються органу ведення Реєстру.

Виборець, який постійно не здатний пересуватися самостійно, може уповноважити на подання такої заяви іншу особу.

У разі звернення щодо зміни виборчої адреси виборець подає органу ведення Реєстру за новою виборчою адресою  заяву,  до  якої додаються  документи  (копії  документів),  що підтверджують зміну виборчої адреси виборця.

 

 

                                 

                                                                            

 

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

23.07.2024 о 14.30 - засідання  постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства

25.07.2024 о 9.00 засідання  постійної комісії міської ради з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, соціального захисту, засобів масової інформації

25.07.2024 о 10.00 - засідання  постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та містобудування, екології та раціонального природокористування

25.07.2024 о 15.30 - засідання  постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності, законності, запобігання корупції, надзвичайних ситуацій

25.07.2024 о 14.30 - чергове засідання виконавчого комітету

26.07.2024 о 10.00 - засідання  постійної комісії міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, комунальної власності
31.07.2024 о 10.00 - чергова сесія

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн

ПЛАТФОРМА ВЕТЕРАНА ЧЕРКАСЬКИЙ ВИМІР

Безплатна правнича допомога