16.07.2021 | 09:23

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем бухгалтера.

Ваша професія – одна з найбільш поширених та значущих у нашій державі. Адже без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток економіки міста та держави загалом.

Ця професія єднає людей, діяльність яких є запорукою успіху великих та малих підприємств. Важко уявити собі галузь економіки, де б не використовувалась ваша праця, ваш досвід та професійні знання. Впевнений, що ви і надалі сприятимете зміцненню економічного потенціалу нашого міста!

У день професійного свята дякуємо всім бухгалтерам за  вкрай необхідну працю, яка визначається найвищими моральними критеріями: порядністю, чесністю та принциповістю. Нехай кожен день вашого життя буде наповнений радістю, теплом і новими здобутками.

Від усього серця зичу Вам успіхів у нелегкій праці, міцного здоров’я, щастя, миру і доброї долі!

З повагою,

міський голова Сергій АНАНКО