Закрити
25.01.2022 | 08:35

24 січня у малому залі міськвиконкому під головуванням заступника міського голови Тетяни КАРЛО відбулася комісія, на якій серед числа кандидатів обрали дітей, що будуть отримувати стипендію міського голови у найближчі півроку.

Через те, що старанних юних смілян із високими результатами та здобутими призовими місцями на вагомих конкурсах Всеукраїнського та Міжнародного рівнів надзвичайно багато, членам комісії досить складно було визначити стипендіатів. Тож під час обговорення виважено підходили до кожної кандидатури і зважували всі перемоги. Шляхом голосування було обрано 15 творчо обдарованих дітей, яких подавали освітні навчальні заклади та відділ культури, а також 15 юних спортсменів міста з найвагомішими досягненнями, які були запропоновані ДЮСШ «ОЛІМП» та спортивними клубами. Ці стипендіати будуть в продовж півроку отримувати щомісячно грошову винагороду у розмірі 500грн. Також одноразову грошу винагороду у розмірі 1тис. грн отримають і керівники та тренери, що підготували цих юних переможців.

Решту дітей, які претендували на отримання стипендії міського голови на це півріччя, але з тих чи інших причин не були відібрані, вирішили підтримати та заохотити в інший спосіб. У когось є всі шанси стати стипендіатом у наступному півріччі, а решті -- вручать одноразову грошову винагороду із фонду всеобучу.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

___.___.2023 о ___.__ - 

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн