Закрити
17.03.2023 | 14:29

Напередодні професійного свята - Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення висловлюємо щиру вдячність усім, для кого створення щоденних зручностей людям, поліпшення умов їх побуту стало сенсом життя. 

Справжні герої комунального фронту – саме так можна охарактеризувати роботу міських комунальних служб. Тому сьогодні міський голова Сергій Ананко разом з профільним заступником Богданом Дубовським та головою міської профспілкової організації працівників житлово-комунального господарства Людмилою Хоменко привітали та нагородили почесними грамотами працівників СКП "Комунальник", КП "Смілакомунтеплоенерго", КП "ВодГео" та управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ради. 

Окрема подяка всім керівникам ОСББ. Вони щодня підтримують благоустрій на прибудинкових територіях та дбають про утримання і розвиток житлового фонду міста.

Низький уклін всім за нелегку щоденну працю, мужність і стійкість, за турботу і створення комфорту для жителів нашої громади.

Бажаємо вам досягнення нових професійних висот. Хай вашими постійними супутниками будуть міцне здоров'я, добрий настрій, достаток і тепло родинних осель, миру та Перемоги нашій Україні!

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

 

 

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн

ПЛАТФОРМА ВЕТЕРАНА ЧЕРКАСЬКИЙ ВИМІР

Безплатна правнича допомога