Закрити
28.08.2023 | 10:33

Упродовж минулого тижня в міському Будинку культури відбулися Відкриті змагання з шашок і шахів серед дітей, молоді та дорослих до Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України. Під час урочистого відкриття змагань учасників і уболівальників тепло привітала начальник відділу молоді та спорту Управління освіти, молоді та спорту Наталія Маслюк. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих захисників України.

У змаганнях з шахів взяли участь більше 40 осіб різного віку й статі. За підсумками цікавих і напружених ігор, переможцями змагань стали: серед чоловіків 1 місце - Науменко Іван (м.Сміла), 2 місце - Пилипенко Микола (м. Черкаси), 3 місце - Ібрагімов Олександр (м.Сміла); серед жінок : 1 місце - Гоменюк Алла (м.Черкаси), 2 місце - Бедзай Наталія (м.Сміла), 3 місце - Педько Олена (м.Сміла, ЗСУ). У групах серед дітей та молоді маємо такі результати: у 1 групі - 1.Ахаладзе Костянтин (м.Черкаси),2. Тітченко Давид (м.Сміла, школа #3- колегіум), 3.Атамась Альбіна (Леськівська ТГ). У 2 групі: 1.Соляренко Олексій (м.Сміла, школа #3- колегіум), 2.Бедзай Владислав (Смілянський днз #23), 3.Бедзай Аніта (м.Сміла, гімназія ім В.Т.Сенатора). У 3-й групі: 1.Ряхін Єгор (Смілянський днз #23), 2.Сілко Володимир (м.Сміла, ліцей "Лідер"), 3. Головченко Артем (Смілянська спціалізована школа- інтернат).

У змаганнях з шахів взяли участь майже 30 дітей і дорослих, і не тільки смілян.У дуже напруженій боротьбі переможцями і призерами стали : у першій групі 1.Лілія Ситник (м. Сміла, ліцей "Лідер"), 2.Альбіна Атамась (Леськівська ТГ) 3.Каерина Шуть (м.Сміла, школа №11); у другій групі -1.Сергій Комашко (Леськівська ТГ), 2.Артем Хлівний (м.Сміла, школа №3- колегіум), 3.Данило Кобзар (м.Сміла школа №1); у третій -1.Дмитро Кабанюк (м.Черкаси) 2.Давид Тітченко (м.Сміла, школа №3- колегіум), 3.Демид Тітченко (м.Сміла, школа #3-колегіум). Переможці та призери змагань нагороджені медалями та грамотами. Змагання проведені за сприяння відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради та БДЮТ м.Сміли. Судили змагання Анатолій Карчевський та Юрій Фарсалов.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

28.09.2023 о 14.30 - чергове засідання виконавчого комітету

 

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн

ПЛАТФОРМА ВЕТЕРАНА ЧЕРКАСЬКИЙ ВИМІР