Закрити
15.03.2023 | 16:24

З жовтня 2022 року Управління економічного розвитку виконавчого комітету Смілянської міської ради бере участь у комплексних навчальних програмах «Кроки для спеціалістів» в рамках міжнародної програми «U-LEAD з Європою» за тематичним напрямком: Громада, дружня до бізнесу. Відповідна навчальна програма розроблена для команд - учасників таким чином, аби врахувати потреби  громад в умовах воєнного часу та краще підготуватися до процесів повоєнного відновлення.

Команду Смілянської громади  представляють працівники  управління економічного розвитку, які зацікавлені успішно пройти навчання та отримати поглиблену експертну підтримку в розробці документів і проектних пропозицій у вищезгаданому напрямку.

14.03.2023 в не офіційній обстановці пройшла зустріч з експертами програми «U-LEAD з Європою», які надають менторську підтримку в процесі навчання смілянській команді. Гостей міста зустрічали представники виконавчого комітету Смілянської міської ради на чолі з міським головою Ананком С.В.  

 

«U-LEAD з Європою» є міжнародною програмою, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

29.03.2023 о 10.00 - чергова сесія

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн