15.07.2021 | 14:41

Коронавірус SARS-CoV-2 шириться планетою. Одним із найефективніших шляхів боротьби із небезпечною хворобою є вакцинація. Вакцини проти COVID-19 критично важливі для стримування пандемії, а маса міфів навколо цього питання є лише міфами!

За даними Міністерства охорони здоров’я, в Україні вже зроблено майже 3,5 млн. щеплень проти COVID-19: більш ніж 2 млн. українців отримали першу дозу та понад 1 млн. завершили вакцинацію. Проте, темпи вакцинації ще занадто повільні, що може призвести до потенційного спалаху хвороби в Україні. А це нова загроза для життя і здоров’я всіх громадян, особливо із груп ризику: літніх людей, людей із хронічними захворюваннями, дітей.

Майбутнє цілого покоління українців під загрозою, адже  загроза для дітей, яку становить COVID-19, величезна і виходить далеко за межі безпосередніх фізичних наслідків захворювання. Карантинні обмеження, скорочення рівня охоплення медичними послугами та можливий економічний спад загрожують здоров’ю та майбутньому цілого покоління дітей.

Шановні сміляни! Саме зараз здорове майбутнє кожного із вас та ваших дітей  залежить від усвідомлення того, що тільки разом ми подолаємо небезпечну хворобу. Адже чим більше громадян провакцинується, тим менше буде нових спалахів, активне життя нашого міста буде продовжуватись, будуть працювати підприємства, організації, школи, садочки, місто буде розвиватись.

Ваша активна позиція стане гарантією ефективної безперебійної діяльності задля розвитку і процвітання рідного міста.

З питань вакцинації звертатися до сімейного лікаря.

Також,  безкоштовно можна провакцинуватися на Пункті вакцинації за адресою: м.Сміла, вул. Соборна, 100 (міський будинок культури), детальніше за телефоном: +38 063 668 22 13 ( понеділок – п’ятниця з 8-00 до 16-00).

ДАВАЙТЕ БУДЕМО СВІДОМИМИ, ВСІ РАЗОМ ПРОВАКЦИНУЄМОСЬ ТА ПОДОЛАЄМО СТРАШНУ ХВОРОБУ!

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу