Закрити
24.11.2021 | 13:01

Інформаційне повідомлення

про проведення громадського обговорення зі зміни назви вулиці Терешкової

 

  1. Організатор громадського обговорення – відділ організаційної роботи, діловодства та контролю виконавчого комітету Смілянської  міської ради (м. Сміла, вул. Незалежності, 37, каб.7, cancelar@smila-rada.gov.ua. тел.2-03-59)​Особа, що відповідальна за проведення громадського обговорення, начальник відділу організаційної роботи, діловодства та контролю виконавчого комітету Смілянської  міської ради Омельченко Л.П.
  2. Суб’єкт, що вніс пропозицію щодо зміни назви вулиці: депутат Смілянської міської ради Таібов Р.К.
  3. Строк проведення заходів з громадського обговорення - два місяці з дати оприлюднення повідомлення на офіційному сайті міської ради.
  4. Місце проведення зборів з мешканцями вулиці Терешкової (з дотриманням протиепідемічних заходів) – вулиця Терешкової місто Сміла.
  5. Форми проведення – збори з мешканцями вулиці Терешкової (з дотриманням протиепідемічних заходів), електронні консультації.
  6. Час проведення зборів з мешканцями вулиці Терешкової (з дотриманням протиепідемічних заходів) – 30.10.2021 о 12:00 год. або за потребою – інший день, час проведення електронних консультацій з 9:00 до 16:00 год. окрім вихідних та святкових днів.
  7. Поштова адреса та адреса електронної пошти для подання пропозицій (зауважень) у письмовій/електронній формі – м. Сміла, вул. Незалежності, 37, відділ організаційної роботи, діловодства та контролю виконавчого комітету Смілянської  міської ради (каб. 7), cancelar@smila-rada.gov.ua., тел. 2-03-59​.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій формі або надсилаються електронною поштою до 30.12.2021 із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає. Юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції (зауваження), а також  подані в формі ненормативної лексики не публікуються та до результатів обговорення не включаються.

  1. Результати громадського обговорення оприлюднюються на офіційному веб-сайті Смілянської міської ради https://smila-rada.gov.ua/ протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень).

Інформація щодо дій громадян при зміні назви вулиці

         Законодавством не передбачено внесення змін до правовстановлюючих документів (свідоцтва про право власності, свідоцтва про право на спадщину, договору купівлі-продажу, договору міни, договору дарування, тощо) у зв’язку зі зміною назви вулиці, на яких знаходиться об’єкт нерухомого майна, а тому вони є чинними та не потребують заміни чи отримання нового правовстановлюючого документа.

         У той же час, із власної ініціативи або в разі необхідності (продаж, дарування, тощо) власник майна (в тому числі земельної ділянки), відносно якого відбулися зміни в назві вулиці (площі, провулку тощо), відповідно до законодавства має право самостійно (або уповноважити на це іншу особу за довіреністю) звернутися до органу державної реєстрації прав на нерухоме майно з заявою про внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у разі зміни назви вулиці відповідно до рішення Смілянської міської ради.

         У разі необхідності здійснення нотаріальних дій із нерухомістю (продаж, успадкування, дарування тощо), у міській раді через ЦНАП виконавчого комітету Смілянської міської ради (м. Сміла, вул. Незалежності, 37) можна отримати рішення про зміну вулиці. На підставі правовстановлюючих документів зі старою назвою вулиці і цим рішенням нотаріус видає новий правовстановлюючий документ із новою назвою вулиці.

         Відповідно до п. 16 Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. № 207, У разі прийняття рішення про добровільне об’єднання територіальних громад, сіл, селищ, міст, добровільне приєднання до об’єднаних територіальних громад, про зміну нумерації будинків, перейменування вулиць (проспектів, бульварів, площ, провулків, кварталів тощо), адміністративно-територіальних одиниць, а також про інші зміни в адміністративно-територіальному устрої зміни до реєстру територіальної громади вносяться на підставі відповідних актів із збереженням попередніх даних та подальшим внесенням такої інформації до відомчої інформаційної системи ДМС з передачею інформації до Реєстру відповідно до Порядку

         Крім того, актуалізація даних про місце реєстрацій особи у документах, в яких зазначають відомості про місце проживання /перебування особи, можлива за її зверненням (або її представника).

         Звертаємо увагу на те, що відповідно до ч.1 ст.36 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» адміністративний збір не справляється за проведення державної реєстрації змін до відомостей про юридичних осіб та їхніх установчих документів, змін до відомостей про фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, пов’язаних із змінами в адміністративно-територіальному устрої України, а також зміни місцезнаходження юридичної особи, місця проживання фізичної особи у зв’язку із зміною назви (перейменуванням) скверів, бульварів, вулиць, провулків, узвозів, проїздів, проспектів, площ, майданів, набережних, мостів, інших об’єктів топоніміки населених пунктів.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

27.11.2021 о 14:30 год – покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам голодомору на кладовищі «Орел»

27.11.2021 15:00 год – хода скорботи  від Виконавчого комітету Смілянської міської ради вул. Незалежності 37,  до пам’ятного знаку жертвам голодомору на території Храма Різдва  Івана Хрестителя вул.Соборна 72-б

27.11.2021  15:15 год - мітинг присвячений вшануванню жертв Голодомору.

 

 

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13