ЗВІТ про базове відстеження результативності регуляторного акта – рішення Смілянської міської ради №39-34/VIII від 23.02.2022 «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за оренду  комунального майна м. Сміла»

1. Вид регуляторного акта - рішення  Смілянської міської ради.

2. Назва регуляторного акта:

«Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за оренду комунального майна м. Сміла».

3. Дата прийняття та номер:  №39-34/VIII від 23.02.2022.

4. Назва виконавця заходів з відстеження:

Управління економічного  розвитку  виконавчого комітету.

5. Цілі прийняття акта:

Приведення у відповідність до вимог чинного законодавства процедури передачі в оренду майна комунальної власності.

6. Строк виконання заходів з відстеження

23.02.2022 – 23.08.2022

7. Тип відстеження

Базове відстеження.

8. Метод одержання результатів відстеження результативності

Моніторинг кількості договорів оренди, у які вносяться зміни із застосуванням Методики.

9. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи отримання даних

Для базового відстеження результативності  регуляторного акта враховуються статистичні дані за результатами роботи з укладання договорів оренди та змін до них, а також даних балансоутримувачів щодо сплати орендної плати, в т.ч. до місцевого бюджету, із застосуванням  норм діючої Методики.

10. Кількісні та якісні значення показників результативності акта

За період базового відстеження результативності регуляторного акта в звязку з введенням воєнного стану в Україні терміни договорів оренди майна комунальної власності подовжено відповідно до постанови КМУ від 27.05.2022 № 634 «Про особливості оренди державного та комунального майна у період воєнного стану». Норми діючої Методики не застосовувалися, а тому за відсутністю статистичних даних  не є можливим провести кількісний та якісний аналіз регуляторного впливу нормативного документу.

11. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступінь досягнення мети буде визначено при повторному відстеженні. Діючий регуляторний акт не потребує змін та доповнень.

Начальник  управління                                                         Л. МАТВЄЄНКО

23.07.2024 о 14.30 - засідання  постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства

25.07.2024 о 9.00 засідання  постійної комісії міської ради з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, соціального захисту, засобів масової інформації

25.07.2024 о 10.00 - засідання  постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та містобудування, екології та раціонального природокористування