ЗВІТ

про періодичне відстеження результативності регуляторного акта – рішення Смілянської міської ради №12-5 від 30.08.2011

«Про затвердження положення про порядок консервації основних виробничих фондів підприємств комунальної власності»

1. Вид регуляторного акта - рішення  Смілянської міської ради.

2. Назва регуляторного акта:

«Про затвердження положення про порядок консервації основних виробничих фондів підприємств комунальної власності.

3. Дата прийняття та номер  №12-5 від 30.08.2011

4. Назва виконавця заходів з відстеження:

Управління економічного  розвитку  виконавчого комітету

5. Цілі прийняття акта:

Визначення  механізму консервації основних засобів підприємств, що не використовуються у виробничій діяльності  підприємств.

6. Строк виконання заходів з відстеження

30.08.2018 –  30.08.2021

7. Тип відстеження - періодичне

8. Методи одержання результатів відстеження

Відстеження результативності регуляторного акта проводилось на підставі аналізу звернень підприємств з консервації основних виробничих фондів та майна, щодо якого приймалися  рішення  про консервацію.

9. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, способи одержання даних

Для періодичного   відстеження результативності  регуляторного акта передбачалось вираховування пропозицій від підприємств міста щодо удосконалення механізму консервації основних засобів. За строк відстеження регуляторного акта консервація основних виробничих фондів не  здійснювалася.

10. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

Пропозицій від комунальних підприємств, установ, організацій щодо вдосконалення  механізму консервації не надходили. Регуляторний  акт відповідає чинному  законодавству, перегляду або зміні не потребує.

Управління економічного розвитку

___.____.2022 о ____.00