Закрити

ЗАКЛАДИ КУЛЬТУРИ

 

№ з/п

Найменування закладу культури

Директор закладу

Адреса

Телефон

1.

Смілянський міський будинок культури

в.о директора Шулежко Анатолій Іванович

м. Сміла, вул. Соборна, 100

2-47-67

2.

Будинок культури ім. Т. Шевченка

Виговська Світлана Володимирівна

м. Сміла, вул. Кременчуцька, 6

5-24-62

3.

Клуб М. Яблунівки

в.о. директора Швед Ірина Юріївна

м. Сміла, вул. І.Мазепи, 64

 

4.

Клуб Гречківки

Хавренок Людмила Степанівна

м. Сміла, вул. Громова, 81

 

5.

Смілянський міський краєзнавчий музей

Вілентко Надія Анатоліївна

м. Сміла, вул. Соборна, 98

4-45-42

6.

Смілянський міський парк культури і відпочинку

Хандусь Вікторія Володимирівна

м. Сміла, вул. Перемоги, 37

2-45-49

7.

Смілянська міська централізована бібліотечна система

Огус Ірина Анатоліївна

м. Сміла, вул. Незалежності, 22

2-45-22

8.

Смілянська дитяча школа мистецтв

Щирбул Світлана Іванівна

м. Сміла, вул. Незалежності, 20

2-45-95

9.

Смілянська дитяча музична школа №2

 Михальченко Ольга Петрівна

м. Сміла, вул. Захисників України, 2

 

 

 

 

 

Смілянський  міський будинок культур

 

 

 

         Вул. Соборна, 100.

         Режим роботи з 8.00 до 20.00

         Міський будинок культури  знаходиться у комунальній власності  міста Сміла.

         Побудований будинок культури у 1971 році.

         В. о. директора  МБК – Шулежко Анатолій Іванович.

 Колектив   будинку культури  проводить культурно –освітню діяльність  надає методичну і практичну допомогу іншим закладам культури в місті, організаціям та підприємствам міста, громадським об’єднанням і формуванням з питань організації культурно-просвітницької роботи.

 В МБК діє 27  клубних формувань, в яких реалізують свої творчі здібності 795 учасників  різних вікових категорій. З них 18 творчих колективів, 9 любительських об’єднань  та клубів  за інтересами,7 колективів носять почесне звання «народний аматорський»:

 

Народний аматорський ансамбль  танцю «Надія», керівник  Ірина  Боркут;

Народний  аматорський  хор ветеранів, керівник - заслужений  працівник культури України Діна  Осадча,
           Народний аматорський  вокальний ансамбль “Барви», керівник Оксана  Козубенко;
           Народний аматорський ансамбль спортивного  бального танцю «Діамант», керівник Олександр Бондар;
            Народний аматорський ансамбль козацької пісні «Заграва»,керівник Олена Пітенко;
            Народний аматорський театр «Перевесло», керівник Любов Терещенко;
            Народний аматорський вокальний ансамбль «Колорит», керівник Ірина Бобошко;
           - дитяча театральна студія «Калейдоскоп», керівник Євгенія Онученко;
           - танцювальний колектив «Аїша», керівник Ілона Дякон;
           -  танцювальний  колектив «BALLET –№2». Керівник Аліна Гетьман;

 - жіночий вокальний ансамбль «Мальви».

 -  чоловічий вокальний ансамбль;

 - дитячий вокальний ансамбль, керівник Варвара  Сірик;

 - вокальне тріо МБК;

 - гурток художнього читання;

 - гурток солістів – вокалістів.

 

         Серед  вищеназваних  клубних фомувань  працюють колективи для людей різного віку та вподобань.

           На сьогодні 250 дітей є учасниками хореографічних, вокальних, театральних колективів  та студій.

           Відомі своєю діяльністю  хореографічні колективи «Надія», «Діамант» , «Аіша» танцювальний  колектив «BALLET –№2.  Вони беруть активну участь в культурному житті міста та області, є переможцями Всеукраїнських та Міжнародних  конкурсів та фестивалів.              

 

 

 

Смілянський міський краєзнавчий музей

 

 

 

 • 20700, м. Сміла, вул.  Соборна, 98.

Смілянський міський краєзнавчий музей створено 25 грудня 1967 року рішенням Смілянського міськвиконкому, як музей на громадських засадах. Музей стає методичним та ідеологічним центром створення і становлення подібних музеїв-супутників на цілому ряді підприємств і організацій, музейних кімнат в навчальних закладах. У грудні 1970 року історико–краєзнавчому музею присвоєно звання «народного». Згодом музей було перетворено у філію Кам’янського літературно-меморіального музею ім. О.С.Пушкіна та П.І.Чайковського. За рішенням облвиконкому №81 від 22.04.1991 року народному історико-краєзнавчому музею надано статус державного музею.

Музей є пам’яткою архітектури місцевого значення. Він зберігає безцінну історико-культурну та етнографічну спадщину українського народу, яка має колосальний потенціал для освітньо-виховної діяльності.

На даний час музейна колекція налічує 8239 предметів, серед яких: археологічні, природничі і письмо-друковані предмети, нумізматика, фото, етнографія, меморіальні речі. У 3-х залах музею розміщено 13 експозицій, що дають інформацію про історію розвитку, природу, побут та видатних людей рідного краю.

                   Працівники музею проводять лекції на суспільно-політичні та історико-краєзнавчі теми в загальноосвітніх школах міста, технікумі, територіальному центрі реабілітації пенсіонерів інвалідів, територіальному об’єднанні українського товариства сліпих.

В музеї проходять зустрічі з визначними постатями – нашими земляками, ветеранами другої світової війни, колишніми воїнами – афганцями, учасниками ліквідації аварії на ЧАЕС. Краєзнавчим музеєм ведеться пошуково - краєзнавча робота з метою збереження та вшанування пам'яті про захисників вітчизни по виявленню невідомих до сьогоднішнього дня імен загиблих воїнів, які брали участь у визволенні міста під час другої світової війни, про колишніх в'язнів які перебували в шталагах на території міста під час окупації.

Однією з форм науково – освітньої роботи в музеї є проведення історико-краєзнавчих, природничо-географічних, літературознавчих вікторин, творчих конкурсів.

З кожним роком збільшується кількість відвідувачів музею, що свідчить про підвищення інтересу до історичного минулого нашого краю. Щорічно в музеї проводиться більш як 200 екскурсій: тематичні, оглядові. Працівники краєзнавчого музею розроблюють та втілюють в життя пішохідні екскурсії «Вулицями рідного міста», комбіновану екскурсію по місту «Бобринськими шляхами міста Сміли. Минуле і сьогодення» для школярів, дорослих та гостей міста.

В музеї надаються консультації з питань краєзнавства місцевим засобам інформації, закладам освіти і культури. Здійснюється методична допомога музеям на громадських засадах.

Краєзнавчий музей в плані культурно-освітньої діяльності тісно співпрацює з клубом народних ремесел до якого входять майстри декоративно-ужиткового мистецтва. Відвідувачі мають змогу оглянути роботи майстрів на персональних виставках, які проходять в краєзнавчому музеї. Народні майстри діляться своїм досвідом із усіма охочими, передають навики майстерності молодому поколінню проводять майстер – класи з різних видів народної творчості.

У музеї можна почути та побачити багато цікавого про давнє минуле Сміли і Смілянщини, ознайомитися з цікавими експонатами, отримати ту чи іншу консультацію, щодо питань історії та краєзнавства.

 

 

 

Смілянський міський парк культури та відпочинку

 

 

 

Смілянський міський парк культури та відпочинку - пам*ятка садово - паркового мистецтва місцевого значення, що мітить територію Верхнього та Нижнього парку (Долина озер). Має давнью історію, що сягає 1838 року, коли його територія була власнісю графині Самойлової С.О., (доньки власника Сміли графа Потьомкіна О.М.), де розташовувася її палац, оточений садом, та спускався до купальні на березі р. Тясмин, на місці старого центру міста, поряд з костьолом Успіння пр. Марії.

   Дата офіційного відкриття парку культури і відпочинку в місті Сміла, датоване 1950 роком.

Парк, є культурно-освітнім закладом, створеним з метою культурного розвитку, задоволення духовних потреб, організації відпочинку населення. Природно-заповідний фонд України, що має спеціальний статус, присвоєний йому рішенням Черкаської обласної ради, має багатий світ флори та фауни, створений за для збереження цінного природного комплексу парку, на який покладені спеціальні функції охорони території, тваринного світу та її зелених насаджень, з використанням території у виховних, оздоровчих та наукових цілях. Наразі територія парку 33,2 га, перебуває у підпорядкуванні та управлінні відділу культури, є його структурним підрозділом, для забезпечення охоронного режиму, згідно таких законодавчих актів: «Положення про парк», затвердженого Управлінням екології Черкаської облдержадміністрації, «Проектом утримання та реконструкції парку» та «Охоронним зобов*язанням».

Головною метою діяльності Парку є  організація  вільного часу, активного   відпочинку, задоволення  культурних  потреб різноманітних  груп  населення,  створення  умов  для  відновлення фізичних, духовних сил, спілкування людей у сфері дозвілля, розвиток їх художнього і естетичного смаку, екологічне виховання, виховання почуття любові і поваги до своєї Батьківщини, рідного краю, до української національної культури і народної творчості.

Видами діяльності Парку є:

-  організація дозвілля різновікових груп населення та людей з різними фізичними та духовними потребами:

-   проведення культурно – масових заходів, народних гулянь, обрядів, відповідно до місцевих звичаїв і традицій;

-   проведення концертів, фестивалів, оглядів, конкурсів, виставок;

 проведення циркових вистав інших театрально-видовищних дійств;

 проведення вистав, театральних та музичних постановок, концертів,  виступи  артистичних  груп та оркестрів;

-   проведення концертів-презентацій, фестивалів, бенефісів, естрадних шоу;

 -   проведення театралізованих свят, показових виступів, ігрових та розважальних програм;

 -  надання культурних послуг, спільно з гастролюючими колективами на спеціально відведеній рекраційній зоні,      території парку з розміщенням та прокатом дитячих атракціонів, реалізація ярмарку-продажу.

   Поряд з культурною та екологічною діяльністю, велика увага приділяється утриманню території парку в стані порядку, її благоустрю та створенню сучасних ландшафтих композицій і фото – зон, з використанням різноманітних декоративних рослин та елементів садово – паркового дизайну, для покращення естетичного вигляду, під час відвідування парку.

   Здійснюється велика кількість робіт по догляду за рослинами: це і санітарна вирізка сухостійних дерев, обрізка гілок та збір опалого листя, проведення компенсаційних висадок, озеленення території багаторічною газонною травою, декоративними кущами, деревами та різноманітними сезонними квітами, догляд і полив квітників. Обслуговуються та ремонтуються елементи благоустрою, статуї, фонтани, памятники, проводиться чищення алей від намерзання криги та снігу, сезонне косіння трави, постійне прибирання, сотування та утилізація сміття, ремонтні роботи паркових лавочок та дитячого майданчику, технічне обслуговування устаткування, інвентарю та техніки. Упорядковуються братські могили та меморіальний комплекс парку. Здійснюється санітарне чищення озер та берегової лінії, проводиться боротьба з хаотичними порослями, чагарниками, бурянами та інвазивними видами рослин.

Забезпечується  безперебійне чергування та охорона території парку, з метою збереження цінностей, порядку та безпеки при перебуванні на територрії парку, попереджуються і ліквідовуються наслідки вандалістських та хуліганських дій.

Надається перелік культурних платних послуг відвідувачам, включаючи роботу громадської вбиральні і паркових атракціонів.

Парк обслуговується колективом, відповідно до штатного розпису, в кількості 12 осіб, усі сумлінно та самовіддано працюють, виконуючи непрості задачі по обслуговуванню та благоустрою величезної території, і в літню спеку, і в сніжну зиму, у вихідні та святкові дні, коли всі мешканці відпочивають – працівники парку створюють для відвідувачів, всі умови для комфортного перебування і відпочинку в парку.

Приймається активна участь у міжнародних  грантах та вже напрацьовані проектні ідеї, написані проекти по розвитку та посиленню економічної  спроможності парку, впроваджується  співпраця з екологічними та донорськими організаціями.

 

 


Будинок культури ім. Т.Г. Шевченка

 

 

 

Працює з 8:00 до 21:00

 

Заснований у 1945 році, нові приміщення добудовані в 1953 та 1966 році.

БК ім. Т.Г. Шевченка відповідно до Історико-архітектурного плану пропонується внести до переліку пам'яток архітектури.

Введений в експлуатацію у 1953 році.

Директор - Виговська Світлана Володимирівна.

Колектив  БК ім. Т. Шевченка  надає методичну і практичну допомогу закладам освіти, організаціям та підприємствам мікрорайону, громадським об’єднанням і формуванням з питань організації культурно-просвітницької роботи.

Будинок культури знаходиться на балансі відділу культури виконавчого комітету Смілянської міської ради.

 У 2002 році був переданий в комунальну власність міста. Завдяки тому, що вузлова станція носить імя великого Кобзаря, було запропоновано і прийнято рішення присвоїти будинку культури ім’я Тараса Григоровича Шевченка.

Двері будинку культури завжди відкриті для відвідувачів різної вікової категорії. Тут кожен для себе може знайти заняття до душі.

Запрошуємо до вокально-інструментальнго колективу "Дозор", керівник Кривонос Ігор Миколайович.

Так любителів хореографії запрошуємо в народний аматорський ансамбль бального танцю «Роксолана» (контемперарі, бальна та класична хореографія, стрейчинг, модерн, уроки народного та сучасного танцю), керівник Самарська Лілія Олександрівна. При ансамблі працює старша вікова група «Тим, кому за 20…»; та до колективу сучасної хореографії, керівник Горбатенко Анастасія Василівна. 

Хто надає перевагу співу, того запрошуємо до народного аматорського хору ветеранів «Гвоздика», керівник Чабан Віктор Якович (на базі хору працюють «Тріо Анатоліїв», ансамбль «Яворина»). Радо всіх вітає вокальний гурт «Вербиченька», керівник Наталія Петрівна Мороз. Театральний гурток «Пазли», керівник Тетяна Осадча.

В будинку культури також  працюють любительські об’єднання та клуби за інтересами.

Усі колективи приймають активну участь у культурно-мистецькому житті Будинку культури ім. Т. Шевченка та міста, є учасниками обласних та Всеукраїнських свят та фестивалів.

 

 

 

Клуб мікрорайону Гречківки

 

 

Графік роботи з 9:00 до 18:00.
Завклубом Хавренок Людмила Степанівна.
Знаходиться на балансі відділу культури виконкому Смілянської міськради.
При клубі працюють такі гуртки та колективи:

1.
Народний хорРодовід”. Керівник Хавренок Людмила Степанівна.
2.
Чоловічий вокальний ансамбль;
Жіночий вокальний ансамбльГречківчанка”;
Ансамбль солістів клубу;
АнсамбльПісенне перевесло”;
Гурток вокального співу (solo), тріо, дуети.
3.
Драматичний гурток, який охоплює роботу над виставами та гумористичними сценками.
4.
Гурток художнього читання.

Керівник всіх гуртків та колективів Хавренок Л.С.
Більшість із них широко знані та любимі мешканцями м.Сміли та області. А, завдяки інтернету, народний хорРодовід” та вокальний ансамбльПісенне перевесло” користуються  популярністю в США, Канаді, в Європі. Це ми бачимо завдяки коментарям та схвальним відгуками.

 

 

Смілянська Дитяча музична школа №2

 

 

Працює

понеділок - п’ятниця з 9.00 до 20.00

субота з 9.00 до 17.00

неділя - вихідний

 

Головним завданням школи є естетичне виховання дітей, а для обдарованих дітей – допомога у виборі професії в галузі культури та мистецтва.  Для втілення в життя головних завдань – школа забезпечує навчання дітей різним видам мистецтва у таких відділеннях:

 

 • Фортепіанний,
 • Гітарний,
 • Вокальний,
 • Відділ духових та ударних інструментів,
 • Клас скрипки,
 • Художній відділ.

Контингент складає 230 учнів.

В школі функціонують групи самоокупності:

- «Палітра» -  1, 2 клас художнього відділу,

- «Музичні вітамінки» - підготовча музично-розвиваюча група для діток дошкільного віку.

Учні школи мають можливість брати участь в колективах:

 • Ансамбль гітаристів ( викладач  Яненко Ф.П.),
 • Інструментальний   ансамбль (викладач Гоменюк О.А.),
 • Духовий оркестр (викладач Сірий В.С.),
 • Хор ( викладач  Шляхтова Т.В.),
 • Вокальний ансамбль «Цукринки»  (викладач  Попович А.Л.),
 • Вокальний ансамбль «Намистинки»  (викладач Горбатенко Н.А.),
 • Фольклорний ансамбль «Мариця» (викладач ЯрошенкоА.О.)

Педагогічний склад працівників школи - це  викладачі з педагогічним досвідом роботи понад 30 років і молоді спеціалісти, які приносять нові ідеї та додають динаміку в процес виховання. Переважна більшість викладачів мають вищу освіту.

Вихованці школи є учасниками та переможцями численних мистецьких міських, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів, конкурсів і свят. Багато випускників продовжують навчання за мистецьким спрямуванням у вищих навчальних закладах.

 

 

 

Смілянська міська централізована бібліотечна система

 

 

 

20700, м. Сміла, вул.  Незалежності, 22

Директор - Огус Ірина Анатоліївна

Працюємо: з 10-00 до 18-00

Вихідний - неділя

Останній робочий день місяця - санітарний

Електронна адреса: bibliosmila@ukr.net

 

Смілянська центральна міська бібліотека ім.Олени Журливої - інформаційно-культурний центр навчання, комунікацій, дозвілля та відпочинку.

З 1937 року в місті відкривалися бібліотеки-філії в різних його мікрорайонах, які продовжують працювати для задоволення духовних потреб краян. Розгалужені книжкові фонди закладів задовольняють запити читачів.

Сьогодні до послуг смілян та гостей міста:

- центральна міська бібліотека для дітей - створена в 1937 році (вул.Соборна, 97, 9:00-17:00 вихідний - субота);

- спеціалізована бібліотека-філія для дітей - працює з 1968 року, у 2013 році їй присвоєно імя Т.Г.Шевченка (вул. Лобачевського, 2-а, 9:00-17:00 вихідний - субота);

- бібліотека-філія № 1 - заснована в 1967 році (вул. Кармелюка, 80, 10:00-18:00 вихідний - неділя);

- бібліотека-філія № 2 - почала роботу в 1953 році (вул. Незалежності, 90а, 10:00-18:00 вихідний - неділя);

- бібліотека-філія № 3 - функціонує з 1958 року (вул. Івана Мазепи, 64, 10:00-18:00 вихідний - неділя);

- бібліотека-філія № 5 - відкрилася в 1975 році (вул. Рєпіна, 47, 10:00-18:00 вихідний - неділя).

Для відвідувачів міських книгозбірень - 4 інтернет-центри та 2 пункти інтернет-доступу.

 

ДІЯЛЬНІСТЬ СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОЇ БІБЛІОТЕЧНОЇ СИСТЕМИ СПРЯМОВАНА:

- індивідуальна орієнтація в роботі з різними категоріями читачів;

- етика, контактність та професіоналізм спеціалістів бібліотечної справи;

- постійний доступ користувачів до бібліопослуг всіх напрямків;

- відкрите членство в клубах та обєднаннях за інтерасами, участь у масових заходах всіх бажаючих;

- актуальність відзначення  важливих дат (міських, обласних, державних тощо);

- висвітлення інформації про свою діяльність в ЗМІ;

- готовність до змін, розвитку, експериментів, впровадження інноваційних форм роботи;

- збереження і поповнення бібліотечного фонду;

- надання якісних інформаційних послуг користувачам бібліотеки.

У бібліотеках, які обслуговують дітей, ведеться облік юних користувачів з особливими потребами та дітей-сиріт, проводиться детальне вивчення їх потреб.

У Смілянській СМЦБС успішно продовжують свою роботу 23 постійно діючих клубів та ЦОДів для різних категорій читачів та створені умови для їх самореалізації, цікавого проведення змістовного дозвілля, самовираження, спілкування. Основна мета їх діяльності - обєднання різних людей за віком, професією, освітнім і культурним рівнем.

Бібліотечні заклади постійно співпрацюють та підтримують партнерські звязки з ріноманітними установами, навчальними закладами, а також на взаємовигідних умовах співпрацюють зі спонсорами, меценатами, фундаторами, благодійними  фондами і громадськими організаціям

 

 

 

Смілянська дитяча школа мистецтв

 

 

Дитяча школа мистецтв заснована у 1956 році як Смілянська дитяча неповна середня музична школа 20.07.1956 році рішенням виконавчого комітету № 404 від 19.05.1956 р. Черкаської обласної ради депутатів трудящих.

Адреса школи: вулиця Незалежності, 20.

Згідно наказу Міністерства культури України №82 від 08.04.1993 року листа Черкаського обласного управління культури № 239 від 15.04.1993 року і Рішення виконавчого комітету № 23 від 28.01.1993 року Смілянської міської ради музична школа №1 реорганізована у Смілянську дитячу школу мистецтв.

Робота педагогічного колективу школи здійснюється відповідно до річного плану школи, Закону України «Про позашкільну освіту», Положенням «Про позашкільний навчальний заклад».

Школа входить у трійку найавторитетніших закладів початкової мистецької освіти області. Смілянська ДШМ надає початкову професійну мистецьку освіту і більша частина працівників культури міста пов’язана зі школою мистецтв. Без учнів школи не обходиться жодне свято в Смілі.

Школа мистецтв – це початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад, заснований на державній формі власності. Має статус державного закладу освіти. 

Центральним завданням шкіл естетичного виховання у світлі сучасних культуротворчих парадигм є формування художньо-естетичної культури. Це обумовлює новий рівень вимог виховних аспектів художньої освіти, змісту початкової мистецької освіти, розробки і опрацювання широкого арсеналу методів і форм педагогічного впливу.

Завдання художньо-естетичного виховання:

- формування художньо-естетичного відношення до дійсності;

- формування загальних здібностей;

- розвиток художньо-естетичного почуття;

- розвиток художньо-естетичного смаку;

- формування системи художньо-естетичних поглядів;

- формування образного мислення.

Керівник закладу – Щирбул Світлана Іванівна.

Заступник директора по учбовій частині – Коваленко Володимир Миколайович. Заступник директора з навчально-методичної роботи – Опанасенко Анастасія Олександрівна. В школі працюють 28 викладачів. Із них мають 7 осіб вищу категорію, 13 - першу категорію, 8 – звання «старший викладач», 14 викладачів мають повну вищу освіту.

Міською радою затверджено контингент школи ДШМ у кількості 250 учнів на 2023-2024 н.р. При школі працюють самоокупні студії вокального та художнього напрямку.

У школі діють ансамбль скрипалів (кер. Горогошко Н.П.), вокальний ансамбль «Забава» та «Світанок» (кер. Козубенко О.І.), ансамбль гітаристів (кер. Бондар І.І.), хор учнів школи та ансамбль хлопчиків «Смілянські козачата» (викл. Кулініч Т.П.).

Викладачі та учні школи приймають участь в усіх культурно-просвітницьких заходах міста, області.

За весь період школу закінчили понад 3500 учнів.

Серед наших колишніх випускників є:

 • науковий мистецтвознавець Воропаєва Тетяна;

 • перша скрипка Національного симфонічного оркестру Іспанії Голікова Ніна;

 • музикант Київського симфонічного оркестру Свиридов Юрій;

 • співак оперної студії при Київській консерваторії Скляренко Василь;

 • всесвітньо відомий диригент Оперної студії Національної музичної академії імені Чайковського, диригент Київського Муніципального театру опери та балету для дітей та юнацтва, диригент Національного театру оперети Голубничий Сергій;

 • музиканти Київського муніципального естрадно-духового оркестру Сірий Ярослав та Кононенко Максим;

 • музикант військового оркестру Національної гвардії Славіковський Антон;

 • дизайнери костюмів першого українського фільму-трилеру «Синевір»  Софія та Серафима Русинович;

 • викладач Канівського училища культури і мистецтв Мосенко Юрій;

 • соліст Кіровоградської обласної філармонії Присяжний Віталій;

 • диригент оркестру в Австралії Закревська Ірина;

 • концертмейстер камерного ансамблю AURELIANO DUO Бойко Анастасія;

 • музикант інструментального квінтету «Аргентум» Крученицький В’ячеслав.

Школа має хороші технічні умови, а саме:

     -   викладачі забезпечені індивідуальними та теоретичними класами;

    -  функціонує камерний зал на 50 місць, актовий зал на 250 місць та 2 художні майстерні;

     -   бібліотека.

У школі працює 4 відділення:

фортепіанне – завідуюча Голубнича Л.М.,

сольного співу – завідуюча Козубенко О.І.,

народних, струнних та духових інструментів – завідуюча  Горогошко Н.П.,

         теоретичних та художніх дисциплін – завідуюча Ахсахалян Г.Р.

Робота відділів проводиться згідно річних планів.

     Учні школи беруть участь та перемагають у мистецьких конкурсах різних рівнів: міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних.

            У фойє школи відбуваються тематичні виставки робіт учнів відділення образотворчого мистецтва.

 

 

Наразі матеріали класифіковані цим терміном відсутні.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

23.07.2024 о 14.30 - засідання  постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства

25.07.2024 о 9.00 засідання  постійної комісії міської ради з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, соціального захисту, засобів масової інформації

25.07.2024 о 10.00 - засідання  постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та містобудування, екології та раціонального природокористування

25.07.2024 о 15.30 - засідання  постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності, законності, запобігання корупції, надзвичайних ситуацій

25.07.2024 о 14.30 - чергове засідання виконавчого комітету

26.07.2024 о 10.00 - засідання  постійної комісії міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, комунальної власності
31.07.2024 о 10.00 - чергова сесія

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн

ПЛАТФОРМА ВЕТЕРАНА ЧЕРКАСЬКИЙ ВИМІР

Безплатна правнича допомога