Закрити

Батаргін Сергій Леонідович

03.05.1983 - 18.10.2023

 

Справжній воїн, патріот, смілянин Батаргін Сергій Леонідович до останнього стояв на захисті нашої Батьківщини. У 40-річному віці віддав життя за те, щоб російський окупант не став на нашу благословенну землю.

Сергій Батаргін народився, провів дитинство, здобув освіту та працював у нашому рідному місті. Закінчив загальноосвітню школу № 1. У 2001 році став випусником ДНЗ "Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів", здобувши кваліфікацію муляра-тесляра. А у 2006 році закінчив Городищенський коледж Уманського державного аграрного університету за спеціальністю "Агрономія" та здобув кваліфікацію агронома - плодоовочівника. У мирному житті працював продавцем -консультантом у магазині "Риболовний Рай". Коли прийшов час стати на захист рідної землі, без вагань приєднався до лав Збройних Сил України. Спочатку бойове злагодження, навчання, а потім – пекельна Донеччина. Був начальником польової лазні взводу матеріально-технічного забезпечення 1-го стрілецького батальйону військової частини ЗСУ.

Він щиро вірив у Перемогу, але сам, на жаль, не дожив до цього дня. 18 жовтня поблизу н.п. Міньківка, Бахмутського району, Донецької області внаслідок обстрілу зі ствольної артилерії зі сторони агресора молодший сержант, Батаргін Сергій Леонідович, загинув.

У воїна залишилися батьки, дружина та син.

Поховали воїна на кладовищі у с.Плоске.