Закрити

Битяк Вадим Володимирович

03.07.1966 - 28.12.2022

 

Старший сержант, навідник 1-го штурмового відділення 1-го штурмового взводу 1-ої штурмової роти 3-го штурмового батальйону військової частини ЗСУ Вадим Битяк, гідно виконуючи свій військовий обов’язок, героїчно загинув 28 грудня 2022 року внаслідок штурмових дій противника в Донецькій області. Беручи участь в обороні держави та стримуванні збройної агресії російської федерації, до кінця залишився вірним військовій присязі.

Народився Битяк Вадим Володимирович 03 липня 1966 року в селі Велика Яблунівка. Родина жила без батька, тому Вадиму доводилося підтримувати та допомагати матері з раннього віку. Відмінно навчався в школі, займався академічним веслуванням та отримав звання кандидата у майстри спорту України.

Після служби в армії повернувся у званні старшого сержанта. Вступив до політехнічного технікуму, який закінчив з відзнакою за фахом технік- електрик і багато років працював за цією спеціальністю. 

В 1998 році очолив посаду начальника пожежної команди на підприємстві НВП "СЕМЗ", де був відзначений нагородами за сумлінну працю.

З 2018 року почав працювати на КП " ВодГео" майстром аварійної бригади. Був вірянином і невдовзі перейшов на посаду адміністратора церкви " Блага Вість", був відповідальним за будівництво нової будівлі церкви в центрі міста Сміла. 

Вадим завжди любив людей, займався благодійністю, допомагав дітям та малозабезпеченим людям, сиротам. Балотувався в депутати міської ради. 

Він був зразковим сім'янином, мав дружину та двох дітей, піклувався про сім'ю та маму. 

На початку повномасштабного вторгнення добровільно пішов захищати нашу країну, бо інакше не міг. Він мужньо боронив свою країну, свій рідний дім, свою родину. Вадим був вірним другом, завжди готовим прийти на допомогу, мав відкрите серце та щиру посмішку, яка назавжди залишиться в пам'яті рідних. 

Вічна пам'ять герою!

Похований захисник на Алеї Слави у місті Сміла.