Закрити

Дібрівка Роман Сергійович

12.08.1981 - 15.10.2023

 

Штаб-сержант, командир бойової машини – командир відділення 3-го механізованого відділення 3-го механізованого взводу 3-ої механізованої роти 1-го механізованого батальйону військової частини ЗСУ Роман Сергійович Дібрівка загинув 15 жовтня 2023 року отримавши поранення, несумісні з життям. Серце нашого земляка зупинилось неподалік н.п.Синьківка, Куп'янського району, Харківської області.

Роман виріс і проживав у місті Сміла. Закінчив загальноосвітню школу № 10. Далі був призваний на строкову військову службу до лав ЗСУ. У 1999 році вступив до Миколаївського військово-автомобільного коледжу. З 2005 року працював майстром у Шевченківському будівельно-монтажному експлуатаційному управлінні №5 Одеської залізниці. 

Коли на українську землю ступив агресор, не сховався від війни, а без вагань пішов захищати своє і своїх. У перші дні повномасштабної війни пішов у військкомат і записався добровольцем до лав Збройних Сил України. З того часу він побував на багатьох фронтах цієї війни, розв'язаної росією. Воював на Сумському, Бахмутському та Куп'янському напрямках. Наш воїн бачив усе пекло страшної війни.

Роман був добрим, надійним, чуйним, працьовитим, ніколи не відвертався та завжди приходив на допомогу - такий спомин про нашого смілянина назавжди залишиться у серцях тих, хто зустрічався із ним на своєму життєвому шляху.

У нашого військового залишились батьки, дружина та брат. Його не вистачатиме усій сім'ї, колегам,  друзям, громаді. 

Поховали Героя на кладовищі у с.Велика Яблунівка.

За зразкове виконання військового обов'язку, вагомі особисті заслуги перед Збройними Силами України, вірність військовій присязі Дібрівку Романа Сергійовича  нагороджено Відзнакою Міністерства оборони України - медаллю "Захиснику України" (посмертно).