Закрити

Голубчик Юрій Дмитрович

22.03.1981 - 07.04.2022

 

Гранатоментник механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону військової частини ЗСУ, Юрій Голубчик, загинув 7 квітня 2022 року в районі населеного пункту Авдіївка, Донецької області, під час мінометного обстрілу.

Юрій Дмитрович народився в селі Широка Балка, Білозерського району Херсонської області. У 1999 році пройшов строкову службу в армії, був електриком-зв'язником.

Проживав разом з родиною у нашому місті. В мирний час працював будівельником. Був добрий, чуйний, вічливий і щирий. Дуже любив дітей. Допомагав людям, які опинялися в тяжких життєвих обставинах, ніколи не залишався осторонь чужого горя. 

З перших днів повномаштабного вторгення, не роздумуючи пішов добровольцем захищати нашу Батьківщину. Став бійцем Збройних сил України.

Смерть не зруйнує того, що залишив після себе Юрій – добрі справи та світлу пам'ять. Саме завдяки таким воїнам, ми сьогодні маємо можливість спокійно жити під блакитним небом. 

Через дві неділі після гибелі в Юрія народився син. Також без батька залишилась донечка, без чоловіка - дружина, без сина - батьки.

Поховали військовослужбовця у нашому місті на Алеї Слави.