Закрити

Горбатенко Руслан Олександрович

16.07.1979 - 30.10.2023

 

Солдат, Горбатенко Руслан раптово помер 30 жовтня 2023 року, через гостру серцево-судинну недостатність у місці розташування підрозділу в районі с.Комишуваха, Запорізької області. Проходив службу у лавах Збройних Сил України водієм-санітаром медичного пункту 4 аеромобільного батальйону.

Руслан Горбатенко народився, провів дитинство і юність у місті Сміла. Закінчив професійно-технічне училище, отримавши спеціальність столяра. Після навчання був прийнятий автослюсарем у Смілянське АТП-17128. Там же працював і водієм. Одружився. Згодом працевлаштувався у ВП "Локомативне депо ім.Т.Шевченка" регіональної філії "Одеська залізниця"  також водієм, а вже з 2006 року працював станційним робітником. У 2011 році влаштувався на завод "Сміламаш" охоронником служби безпеки, а з 2013 року і до початку війни займався ремонтом автомобілів.

За покликом серця самовіддано став на захист української землі. Наш земляк мріяв якнайшвидше вигнати окупантів з України та відстояти право кожного українця жити у незалежній державі. Він мужньо, до останнього, боронив нашу країну, свій рідний дім, свою родину та на вівтар за волю України поклав своє життя.

У Руслана залишилась мама, дружина та дві донечки.

Поховали воїна на Алеї Слави Загреблянського кладовища.