Закрити

Грицюк Станіслав Сергійович

11.01.1995 - 14.12.2023

 

Солдат, командир 2-го десантно-штурмового відділення 1-го десантно-штурмового взводу 4-ої десантно-штурмової роти 1-го десантно-штурмового батальйону військової частини ЗСУ Станіслав Грицюк загинув 14 грудня 2023 року внаслідок артилерійського обстрілу у районі н.п. Синьківка, Куп’янського району,  Харківської області. Меньш ніж за місяць, 11 січня мав би відзначати своє 29-ти річчя... мав би і святкував би, якби не війна..., якби не клятий ворог... 

Народився Станіслав у Смілі. Загальну середню освіту отримав у ЗОШ №12. Після закінчення школи вступив до Черкаського художньо-технічного коледжу, в якому здобув спеціальність оператора комп'ютерного набору. Згодом працевлаштувався у ТОВ "Інтернет-Мережі" інтернет провайдер Smela@NET. Перед початком війни працював у Латвії на заводі металоконструкцій. В місті Огре Латвійської республіки є стадіон, в будівництві якого Стас брав участь. У перші дні повномасштабного вторгнення повернувся додому, щоб бути разом із сім'єю та своєю країною. Останнім місцем роботи, у мирному житті, був магазин "Дніпро-М". Наш захисник, був мобілізований до лав Збройних Сил України та не вагаючись став на захист Батьківщини.

Стас захоплювався татуюванням, малюванням, полюбляв майструвати в гаражі по дереву або залізу. Займався виготовленням ножів, колекціонував запальнички та реставрував їх для себе. За щоб не брався, все було на "відмінно". Полюбляв відпочинок на природі з сім'єю та друзями. Був мужнім, сильним, вірним, справедливим, чесним та відважним. З чистою душею готовий був прийти на допомогу тим, хто її потребував. Любив життя і сім'ю. Він був завжди надійною опорою для своєї родини.

"Станіслав був прикладом справжнього сина, коханого чоловіка та люблячого батька. Він навчав та показував, як любити і жити по-справжньому" - розповіла дружина Крістіна.

У нашого воїна залишилась мама і дружина.

"БОРЗИЙ" - з цим позивним назавжди наш Герой приєднався до небесного війська...

Поховали воїна на Алеї Слави Загреблянського кладовища.