Закрити

Гримовський Максим Ігорович

02.10.1974 - 24.03.2023

 

Сержант, Гримовський Максим Ігорович, служив кулеметником прикордонної  служби прикордонної комендатури швидкого реагування у прикордонному загоні імені князя Володимира Великого в Новгород-Сіверському районі Чернігівської області. Життя захисника обірвалося 24 березня 2023 року в селі Семенівка Чернігівської області. Йому було 48 років.

Максим народився 02 жовтня 1974 року в місті Сміла Черкаської області. Навчався в загальноосвітній школі № 14 ім. В. Т. Сенатора. В пошуках себе мав багато захоплень, де з притаманною йому наполегливістю та прагненням до досконалості досягав неабияких результатів. Захоплювався авіамоделюванням (кандидат в майстри спорту). Брав участь у всесоюзних змаганнях в Казахстані з цього виду спорту в складі збірної України. Не пройшов повз клуб «Білий Лотос», де займався східними єдиноборствами.

Після школи навчався у Смілянському професійно-технічному училищі № 12, де отримав спеціальності: штукатура, облицювальника-плиточника та мозаїчника, маляра. Брав участь у Всеукраїнському конкурсі майстрів серед студентів ПТУ та посів І місце. Після закінчення ПТУ в 1993 році був призваний до армії. Строкову службу проходив на посаді механіка-водія БМП.

Мав «золоті руки» та був майстром по роботі з деревом. У власній майстерні набував досвіду та вдосконалювався.

Працюючи останні роки на меблевій фабриці «ЛІВС», за покликом серця 12 березня 2022 року, без вагань  пішов боронити нашу землю. Він казав: «Я там, де повинен бути…». Добросовісно виконував  військовий обов’язок. Не полишав улюбленої справи теслярства і там, у вільні хвилини відпочинку. На згадку про нього залишилися і полички, і лавочки, і табуретки, і столики, зроблені, щоб полегшити суворий побут служби.

Доброта і тепло завжди були в його серці. Життєрадісний, енергійний, добрий, щирий, веселий, товариський, людина чистої душі, турботливий син і справжній господар, люблячий чоловік, тато і дідусь. У Максима Ігоровича залишилися: мама, тато, дружина, син, дочка і дві онучки.

Обов’язок перед Батьківщиною виконав з честю!

Поховали воїна на родинному похованні в м.Сміла (Загреблянське кладовище).

Низько вклоняємося і дякуємо за захист!