Закрити

Кривенко Денис Олегович

28.08.1992 - 25.02.2023

 

Відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність Денис Кривенко загинув 25 лютого 2023 року. Старший солдат Кривенко Денис Олегович успішно пройшов курси підготовки за програмою INTERFLEX у Великій Британії, став водієм 3 аеромобільного відділення, 1 батальйону військової частини ЗСУ. Мужньо виконував бойові завдання на сході України, де і віддав своє життя за нашу свободу і майбутнє нашої Батьківщини! Йому назавжди залишиться 30...

Денис Кривенко народився в місті Сміла. Шкільні роки та юність проживав у селі Білозір‘я. Закінчив Білозірську загальноосвітню школу та Черкаський професійний автодорожній ліцей, де здобув спеціальність механіка-автоводія. Професійно займався боксом, мав численні нагороди та здобутки. Останні роки працював на ТОВ «АгроРось». Був справедливим, чесним, добрим, активно займався волонтерством.

З початком повномаштабної війни був одним з перших біля військкомату, бо по-іншому не міг, сказавши всім «Я буду захищати своїх дітей!»

Поховали Героя на місцевому кладовищі в селі Білозір'я.

Без батька залишилось двоє синочків, без сина - батьки, без люблячого чоловіка - дружина! Низький уклін родині за воїна!