Закрити

Кудревич Тарас Володимирович

15.12.1986 - 03.01.2024

 

Матрос, навідник 2-го відділення морської піхоти 2-го взводу морської піхоти 1-го батальйону морської піхоти військової частини ЗСУ Кудревич Тарас Володимирович помер 3 січня 2024 року у медичному закладі.

Народився Тарас 15 грудня 1986 року в Смілі. Тут промайнули його найщасливіші роки мирного життя: безтурботне дитинство, багато друзів, незабутні шкільні роки. Навчався у загальноосвітній школі № 6. Після закінчення навчального закладу вступив до Смілянського технікуму харчових технологій, здобувши освіту техніка-технолога. У 2011 році народилася його донечка Ангеліна, яку він безмежно любив.

Тарас був добрим, активним, комунікабельним, мав багато друзів. Був справжнім помічником не лише в сім'ї, а й готовий був прийти на допомогу іншим – сусідам, рідним та знайомим. А ще він любив рибалити, збирати гриби, природу та життя.

З вірою в Перемогу і бажанням захистити рідну землю вступив до лав Збройних Сил України і до останнього подиху був вірним військовій присязі та українському народу. Проходив навчання за спеціальною військовою програмою у Великій Британії.

У полеглого земляка залишилась сестра та донечка.

Поховали воїна на Алеї Слави (Загреблянське кладовище).