Закрити

Мачульський Олександр Костянтинович

15.10.1997 - 18.01.2023

 

Старший солдат, командир 1 аеромобільного відділення 2 аеромобільного взводу 10 аеромобільної роти 4 аеромобільного батальйону військової частини Збройних Сил України Олександр Мачульський загинув внаслідок важких поранень несумісних з життям, отриманих в результаті ворожого артилерійського обстрілу у бою з російськими загарбниками 18 січня 2023 року поблизу населеного пункту Соледар, Бахмутського району,  Донецької області. Йому назавжди залишиться 25...

До війни Олександр Костянтинович навчався у гімназії імені В.Т. Сенатора. Закінчив з відзнакою Знам'янське залізничне училище, де здобув фах помічника машиніста тепловоза. У 2020 році, наш Герой, підписав контракт і вступив на службу до Збройних Сил України.

Поховали Героя на Алеї Слави у Смілі.

Вдома Олександра, підтримували і чекали - мама, тато, дружина та маленька донечка.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку Мачульського Олександра Костянтиновича нагороджено орденом "За мужність" ІІ ступеня "(посмертно). Президент України визнав його заслуги та підтвердив статус справжнього Героя.