Закрити

Махинько Олександр Артемович

29.05.1977 - 20.02.2023

 

Солдат, Олександр Махинько, був трактористом-машиністом екскаватора інженерно-саперного взводу військової частини Збройних Сил України. Разом зі своїми побратимами перебував на передовій в Донецькій області. Брав участь у бойових діях під Пісками. Біля н.п.Водяне Покровського району під час виконання бойового завдання, був тяжко поранений. 20 лютого 2023 року помер в лікарні м.Ужгорода.

Олександр Артемович народився в селі Телепине, що на Кам'янщині, там же закінчив і середню школу. У Смілянській автошколі здобув спеціальність водія. У 18-річному віці був призваний до лав Збройних Сил України. Після служби, працював в позавідомчій охороні Смілянського радіоприладного заводу, пізніше у ВСП  Шевченківська дистанція колії №9 Одеської залізниці. В 2016 році разом з сім'єю переїхав до Польщі. Після повномаштабного російського вторгнення повернувся обороняти рідну Україну.

Олександр Махинько виконав свій святий обов'язок справжнього чоловіка і став на захист свого дому, своєї батьківщини. Кращі з кращих віддають життя заради світлого майбутнього української нації. Ніколи не забудемо, якою ціною ми зустрічаємо кожен новий ранок!

Поховали Героя на Алеї Слави на міському цвинтарі.

Без сина залишилась мама, без чоловіка - дружина, без батька - дві донечки, без дідуся - маленька онучка.