Закрити

Мельник Ігор Олегович

09.06.1988 - 07.12.2022

 

Капітан поліції, старший інспектор відділу вибухотехнічної служби Головного управління Національної поліції в Черкаській області Ігор Мельник загинув, підірвавшись на каскаді ворожих мін та боєприпасів 7 грудня 2022 року, виконуючи службовий обов'язок з проведення стабілізаційних заходів на деокупованих територіях у Херсонській області.

Ігор Мельник народився та виріс у нашому рідному місті. Закінчив Смілянську загальноосвітню школу № 3 та Харківський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство».

Мама розповідає: "Ігор з дитинства був дуже відповідальним, завжди прагнув справедливості. Навчання в школі йому давалось легко, був відмінником, цікавився абсолютно всім, але віддавав перевагу стародавній історії, історії України та географії. Вільно володів англійською мовою. Багато читав: завжди під рукою книжка. Колекціонував монети. Це була щира, привітна дитина, турботливий та люблячий Син. Син з великої літери, він був сенсом мого життя, моєю душею і моїм всесвітом. Син, без якого світ для мене став чорно-білим та порожнім».

Ігор був різносторонньою особистістю. Він обожнював спорт, рух, був сповнений енергії. Любив працювати з металом – виготовляв ножі, йому подобалось творити щось нове. За цим заняттям він відпочивав душею. Любив природу і тихий, спокійний відпочинок. Його місцем сили були Карпати – любив походи в гори, останнім сходженням став двохтисячник Піп Іван Чорногірський. Ігор був відкритим, любив життя, любив країну в якій народився та виріс, мріяв та мав багато друзів.

«Ми познайомились з чоловіком в 2013 році. В 2014 році – одружилися. Він був найбільш мудрим, мужнім, вродливим, надійним і щирим. Найкращим коханим чоловіком. Всі роки нашого подружнього життя були щастям, кожен день був незабутнім. Він надихав і заспокоював» - розповіла дружина Ігоря, Надія.

Ігор Мельник впевнено будував свій кар'єрний шлях. Після закінчення університету працював на посаді дільничного Корсунь-Шевченківського відділку поліції, згодом служив експертом-криміналістом в Смілянському районному відділі поліції. Він завжди прагнув чогось більшого, прагнув кар'єрного зросту. У 2019 році отримав підвищення, звання капітана і обіймав посаду начальника відділу кадрів Смілянського райвідділу поліції ГУПН в Черкаській області. А вже з 2020 року – начальника відділу патрульної поліції в місті Сміла. З 2021 року Ігор Мельник почав свій шлях у вибухотехнічній службі ГУНП в Черкаській області на посаді старшого інспектора. До всієї роботи він підходив відповідально, мав надзвичайну стійкість та внутрішню силу.

У жовтні 2022 разом з правоохоронцями розміновували після деокупації Харківську область. В грудні, у складі зведеного загону - Херсонську, де і обірвалося життя Ігоря назавжди...

Нагороджений Герой відзнакою Президента України - орденом «За мужність» ІІІ ступеня, посмертно.

В рідному місті 5 грудня 2023 року на фасаді будівлі відділку поліції № 2 Черкаського районного управління поліції в якому працював Ігор, була встановлена меморіальна дошка.

Похований Герой на Алеї Слави у рідній Смілі.

У Ігоря залишилася мама і дружина.