Закрити

Мигаль Леонід Миколайович

30.09.1968 - 12.09.2022

 

Солдат, стрілець-помічник гранатометника механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону військової частини ЗСУ Леонід Мигаль загинув 12 вересня 2022 року під час виконання службових обов'язків внаслідок стрілецького бою біля населеного пункту Авдіївка, Донецької області.

Мигаль Леонід Миколайович народився в селі Березняки, тоді ще Смілянського району. Навчався в місцевій школі. Після закінчення ЗОШ вступив до професійно-технічного училища № 4, де отримав професію столяра. В 1991 році одружився, а за рік народився син.

Трудовий шлях розпочав у рідному селі, а невдовзі поїхав до Києва. Там працевлаштувався будівельником. В 2003 році переїхав з сімʼєю до Сміли. Останні роки працював за кордоном, але як раз перед війною повернувся на Батьківщину. Війна застала в Києві. Приїхавши в Смілу відразу пішов до військкомату зі словами «Так треба!». Після призову на службу здобув військово-облікову спеціальність стрільця- помічника гранатометника. І вже в березні їх батальйон був під Авдіївкою. Саме там Леонід Мигаль і загинув під час мінометно-артилерійського обстрілу.

"Він мав дуже багато друзів, міг знайти спільну мову з кожним. Був дбайливим, чуйним, щирим, щедрим, люблячим чоловіком і батьком. Для нас, він завжди - живий!" - написали рідні.

Поховали Героя на міському кладовищі "Гречківка"