Закрити

Одородько Владислав Володимирович

01.07.1996 - 12.11.2022

 

Штаб-сержант, командир взводу - старший офіцер артилерійської батареї артилерійського дивізіону бригадної артилерійської групи військової частини ЗСУ Владислав Одородько, загинув 12 листопада 2022 року, у бою за нашу Батьківщину на Миколаївщині. До останнього подиху, виявивши стійкість і мужність, вірний військовій присязі, захищав український народ та Україну у війні з російськими окупантами.

Владислав народився 1 липня 1996 року в м.Сміла. Ріс активним хлопцем, який любив грати у футбол. У 2011 році закінчив 9 класів ЗОШ № 4, після цього почав працювати. Повну загальну середню освіту отримав у 2018 році закінчивши ЗОШ №10. Паралельно вже був військовим. Заочно навчався в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, на факультеті фізичного виховання. Але на жаль, не встиг закінчити, залишалося всього пів року. 

Владислав став на захист Батьківщини ще у 2016 році. Неодноразово був нагороджений відзнаками за зразкову службу. Отримав статус «Ветерана війни», ордер «За мужність» та відзнаку ‘’Учасник АТО’’.

Разом із побратимами, боронив Україну в багатьох гарячих точках, зокрема на Донецькому, Луганському та Миколаївському напрямках.

Владислав був справжнім воїном, патріотом, зразком незламності та міцності духу.

Любив говорити слова: - ‘’Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і останній тобі!’’

Мав бажання одружитися, створити міцну сім’ю та жити у своїй вільній Україні, але, на жаль, його мрія так і не здійснилася.

Виконуючи чергове бойове завдання на Миколаївщині, внаслідок підриву на міні, близько 14 години 12 листопада 2022 року  Владислав загинув.

Йому було лише 26 років!

"Я пишаюся нашим героєм, його незламністю, мужністю, патріотизмом, вважаю, що Владислав був справжнім патріотом своєї країни!" - розповіла сестра.

Всі наші захисники – герої, заслуговують найвищої вдячності!

Владислав Одородько похований на Алеї Слави на Загреблянському кладовищі у рідному місті.