Закрити

Плаксюк Юрій Анатолійович

12.04.1984 - 04.01.2024

 

Старший солдат, гранатометник 2-го стрілецького відділення 2-го стрілецького взводу 3-ої стрілецької роти військової частини Збройних Сил України Юрій Плаксюк загинув 4 січня 2024 року поблизу с.Бондарне, Бахмутського району, Донецької області в результаті враження транспортного засобу ворожим дроном-камікадзе.

Народився Юрій Плаксюк 12 квітня 1984 року. Родина проживала у селі Ташлик, тоді ще Смілянського району. У 2001 році закінчив там місцеву школу та вступив до Білоцерківського харчового технікуму за спеціальністю "Технологія приготування м'ясних і молочних продуктів". Після закінчення навчального закладу проходив строкову військову службу у лавах ЗСУ, був розвідником. Звільнившись з армії, продовжив навчання у Білоцерківському університеті. Одружився у 2007 році і переїхав з родиною жити у Смілу. Працював у Києві, а згодом поїхав до Литви. В перший день повномасштабного вторгнення повернувся на Батьківщину до своєї сім'ї зі словами: "Я там не можу бути, знаючи, що моя сім'я, рідні та друзі тут".

Завжди чинити по совісті, не боятися перешкод, сміливо йти вперед – саме такими принципами керувався Герой у своєму житті. Тому коли прийшов час йти захищати свою землю, свою державу, свою родину – без вагань разом з побратимами вирушив знищувати російських окупантів на українських землях.  

Завжди був активним, любив займатися спортом. Свою любов до спорту прищепив і сину Роману. Веселий, цілеспрямований, надійний, як в сім'ї, так і для своїх побратимів, які стали справжніми друзями. Завжди підставляв плече, рятував з-під обстрілів, ризикуючи власним життям.
Він усією душею вірив у те, що наближає омріяну Перемогу і повернеться до рідного дому. Та не судилося…

У нашого земляка лишились батьки, дружина, син і донечка. 

Свій останній спочинок Юрій Плаксюк знайшов на Алеї Слави (Загреблянське кладовище).