Закрити

Подзігун Іван Юрійович

26.02.1994 - 01.11.2022

 

28-річний молодший сержант Іван Подзігун загинув 1 листопада 2022 року під час виконання бойового завдання поблизу н.п.Водяне Покровського району Донецької області. Захисник отримав смертельне поранення внаслідок ворожих обстрілів з боку окупантів.

Іван Юрійович народився 26 лютого 1994 року в нашому місті. Навчався у Смілянській загальноосвітній школі № 2. Після закінчення школи вступив до Смілянського промислово-економічного фахового коледжу ЧДТУ, де здобув спеціальність "Конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв" та кваліфікацію-радіотехнік. Брав участь у захисті нашої держави ще з 2016 року у Луганській області. Був учасником АТО, де йому було присвоєно звання молодшого сержанта. За участь в антитеротестичній операції має дві нагороди. Далі продовжив навчання у Одеській сухопутній академії. З 2019 по 2020 рік працював у відокремленому структурному підрозділі локомотивне депо ст. ім.Т.Шевченка Одеської залізниці, електриком.

З початком повномасштабного російського вторгнення Іван Подзігун приєднався до лав Збройних Сил України. Воював за рідну землю у складі окремого стрілецького батальйону «Черкаські стрільці» на посаді водія-радіотелефоніста 2-го стрілецького відділення 3-го стрілецького взводу 2-ої стрілецької роти стрілецького батальйону військової частини Збройних сил України.

Іван був люблячим сином і братом, вірним другом, дуже добрим та привітним. Любив рибалити, умів смачно готувати та любив природу. Захоплювся історією і політикою. Друзі-побратими називали його "Сміливим Смілянином" і говорять, що "Іван - геройський хлопець".

Поховали захисника на Алеї Слави Загреблянського кладовища.

У нашого захисника залишись батьки.