Закрити

Савицький Ігор Вікторович

18.05.1970 - 21.10.2022

 

Старший сержант, старший стрілець другого стрілецького відділення першого стрілецького взводу першої стрілецької роти військової частини ЗСУ Ігор Савицький віддав життя за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України в Донецькій області.

Ігор Вікторович народився та виріс у місті Сміла. Закінчив загальноосвітню школу № 10. Здобувши середню освіту вступив до професійно-технічного училища № 4, який закінчив з відзнакою. У 1991 повернувся з армії старшим сержантом. Майже вже життя пропрацював слюсарем з ремонту устаткування теплових мереж в КП «Смілакомунтеплоенерго».

Був патріотом своєї держави. Після початку повномасштабного вторгнення не чекаючи повістки та незважаючи на стан свого здоров’я пішов добровольцем до територіальної оборони нашого міста, а потім до лав ЗСУ.

Ігор був сміливий, з великим чистим серцем. Мав трьох дітей, тішився їх успіхами, гордився ними і дуже мріяв дочекатися онуків, але 21 жовтня 2022 року серце нашого захисника зупинилось. Він назавжди буде їм ангелом-охоронцем.

У Ігоря Вікторовича залишилась дружина та троє дітей.

Поховали Героя у рідному місті на кладовищі "Гречківка"