Закрити

Сімонов Дмитро Олександрович

24.07.1973 - 30.10.2022

 

Старший солдат Дмитро Сімонов, позивний «Рокер», проходив службу в обслузі зенітного артилерійського відділення зенітного ракетно-артилерійського взводу роти вогневої підтримки військової частини Збройних Сил України. Загинув 30 жовтня 2022 року при виконанні обов'язків військової служби під час захисту Батьківщини від поранення осколками від вибухів поблизу с.Володимирівка, Волноваського району, Донецької області.
Сімонов Дмитро Олександрович народився 24 липня 1973 року в місті Сміла. Закінчив загальноосвітню школу № 5. У 1988 році вступив до Смілянського технікуму харчових технологій. Після отримання диплому був призваний на військову строкову службу, яку проходив на кордоні з Придністров’ям. Познайомився з дружиною, одружився, народився син Сергій. Працював на Смілянському машинобудівному заводі. Був важкий час, і Дмитро поїхав на заробітки до Польщі. Життя наладилось, будував плани на майбутнє. Але 24 лютого, коли над Україною нависла загроза, Дмитро прийняв рішення повернутися на Батьківщину і стати на захист своєї країни, родини та сина. Одразу після перетину кордону добровільно мобілізувався до лав Збройних Сил України з військомату м.Дніпра. Проходив службу у 128 окремій бригаді Сил територіальної оборони ЗСУ.

Він був надійною опорою і чудовим сином для мами, порадником і любимим братом, добрим і чуйним батьком для сина. Для матері був справжнім героєм, але він завжди відповідав: «Мама, ми тут всі герої!» І це правда!

Похований наш воїн на Краснопільському цвинтарі, м.Дніпро.

За виявлені мужність та героїзм під час захисту Батьківщини від російських загарбників, відповідно до Указу Президента України, Дмитра СІМОНОВА нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).