Закрити

Сокур Валерій Петрович

07.04.1971 - 25.01.2023

 

Солдат, кулеметник 1 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу 2 стрілецької роти 1 стрілецького батальйону військової частини Збройних Сил України Валерій Сокур загинув 25 січня 2023 року під час виконання бойового завдання у Донецькій області.

Валерій Петрович, народився у селі Пастирське колишнього Смілянського району Черкаської області. Після закінчення середньої школи вступив до Київського спортивного училища. Так склалось, що не працював за фахом. Він займався будівництвом, присвятивши цій справі майже все життя.

З початку війни, розуміючи що не може сидіти склавши руки, невагаючись записався до територіальної оборони. Бо його патріотизм, любов до країни та сім'ї були більшими, аніж страх. Наприкінці осені Валерій Сокур вже був мобілізований до Збройних Сил України.

Був світлою, доброю людиною, хорошим чоловіком, батьком, дідусем та мав золоті руки. Таким Валерія Петровича запам'ятали всі, хто його знав. Тепло і доброта завжди були в його серці, яке він віддав за нас, свою країну, аби ми жили під мирним небом.

Поховали Героя захисника на Алеї Слави у Смілі.

У полеглого військовослужбовця залишились мама, дружина та дві донечки.