Закрити

Сиса Володимир Сергійович

13.02.1993 - 13.06.2023

 

Народився Володимир 13 лютого 1993 року в смт Веселе Запорізької області. Згодом, разом із сім'єю переїхав до нашого рідного міста. Закінчивши 11 класів Смілянської загальноосвітньої школи № 11, вступив до Державного навчального закладу "Смілянський ЦППРК", де здобув спеціальності слюсаря-автомеханіка та токаря-фрезерувальника. У 2012 році був призваний на строкову службу до лав ЗСУ. 

По закінченню служби, в 2015 році, став на захист нашої країни від ворога, був учасником АТО. Останні роки працював у ТОВ "Завод "Буддеталь" (м.Черкаси) зварювальником сіток та каркасів в арматурному цеху. Був надійним, цілеспрямованим, сумлінним, користувався повагою у своїх колег.

Весною цього року Володимир пішов до військомату та долучився до оборони нашої Батьківщини від російського агресора. Був матросом, навідником взводу морської  піхоти роти морської піхоти в/ч ЗСУ. Мужньо виконував бойові завдання, але, на жаль, 13 червня поблизу н.п. Старомайорське Донецької області,  під час штурму ворожих позицій, в результаті ведення мінометного, артилерійського обстрілу отримав поранення несумісне з життям. Йому назавжди залишиться 30...

Відданий військовій присязі, наш Герой до останнього подиху боронив рідну землю від окупанта та поліг за майбутнє нашої країни та її свободу. Він став прикладом мужності, відданості та героїзму для всіх, хто його знав.

Низький уклін родині за воїна! 

Поховали військовослужбовця на Алеї Слави (Загреблянське кладовище).