Закрити

Тарасов Геннадій Миколайович

06.02.1978 - 25.06.2023

 

Старший солдат, старший стрілець-оператор 2 механізованого відділення 3 механізованого взводу 8 механізованої роти 3 механізованого батальйону в/ч ЗСУ Геннадій Тарасов загинув 25 червня 2023 року поблизу н.п. Міньківка Бахмутського району Донецької області під час штурмових дій з боку Збройних сил російської федерації.

Геннадій Миколайович народився 6 лютого 1978 року в місті Сміла. З ранніх років любив тварин, був хорошим та відданим другом для своїх друзів. Змалечку був лідером і гарним організатором. Закінчив загальноосвітню школу № 4. Потім навчався в професійно-технічному училищі, яке закінчив з відзнакою. В 1999 році переїхав у місто Київ, де жив і працював до початку війни. Геннадія всі любили, він був дуже відповідальним, наполегливим, добрим та завжди веселим. З початком повномасштабного вторгнення рф на територію нашої країни Геннадій став на її захист, бо вважав це своїм обовʼязком. 25 червня серце нашого захисника навіки зупинилось.

В серцях рідних та знайомих Геннадій Тарасов завжди залишиться справжнім патріотом, справжнім Героєм з великим, добрим серцем.

Щирі співчуття матері, брату, всім рідним та знайомим нашого захисника.

Поховали військовослужбовця на Алеї Слави місцевого кладовища.