Закрити

Улітін Віталій Олегович

26.07.1987 - 27.01.2023

 

Солдат, водій автомобільного відділення автотранспортного взводу військової частини ЗСУ Віталій Улітін свій останній бій прийняв при виконанні бойового завдання під Бахмутом, в населеному пункті Кліщіївка 27 січня 2023 року.

Віталій народився 26 липня 1987 року у місті Сміла, де і пройшло його дитинство. З 1994 року навчався у загальноосвітній школі №12 у класі з поглибленим вивченням англійської мови. Займався в школі юннатів і орієнтуванні на місцевості та велоспортом. Любив фігурне катання, хокей, великий та настільний теніс. Брав участь у змаганнях з легкої атлетики та неодноразово був переможцем. Грав за шкільну команду з футболу, волейболу та баскетболу.

У 2009 році отримав вищу освіту за напрямком підготовки «Економіка і підприємництво» у Черкаському державному технологічному університеті. За спеціальністю не працював, адже не уявляв своє життя без керма автомобіля. Відразу після закінчення університету поїхав за кордон та працював водієм-далекобійником по країнах Європи до початку 2022 року.

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну без вагань пішов добровольцем захищати свою сім’ю та нашу країну зі словами «Хто, як не Ми…?». З позивним Лєон вступив до лав  Сил Спеціальних Операцій ЗСУ.

В пам’яті назавжди залишиться позитивним, усміхненим, добродушним, щирим, чуйним, мужнім, відданим своїй Батьківщині, опорою для своєї родини, люблячим та турботливим батьком, сином, чоловіком, братом, зятем,  вірним другом та побратимом, хорошим кумом, колегою, а для когось просто знайомим, безвідмовним, людиною, яка завжди приходила на допомогу, як тільки цього попросиш.

Вдома на воїна чекали батьки, дружина та син.

Поховали нашого земляка на Алеї Слави (Загреблянське кладовище).