Закрити

Вісич Андрій Олексійович

22.12.1984 - 22.09.2022

 

Стрілець-зенітник Андрій Вісич загинув 22 вересня 2022 року у бою з окупантами в районі села Роздолівка на Донеччині. Бійцю було 37 років.
Андрій народився у місті Сміла Черкаської області. У 2008 році закінчив Харківський політехнічний інститут, здобув фах інженера. Працював майстром, інженером на виробництві. Потім виїхав до Чехії, де влаштувався оператором виробничих ліній. У вільний час займався спортом, любив рибалити.

Під час повномасштабної війни, у квітні 2022-го, Андрій приєднався до Збройних сил України. Захищав Батьківщину у лавах зенітно-ракетного взводу 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади.

«Люблячий син і батько. Мав мужність і непохитну волю, честь і відданість Україні, мав надію на вільну та сильну країну, в якій зростатиме його син. Любив життя, друзів. Стежив за новинками технологій. Всі мрії обірвались, і сину назавжди залишилось лише 37 років», – розповіла мама захисника Лідія.
«Прощавай, сусіде! Ніби зовсім нещодавно з тобою ще й віталися... Добра пам'ять залишиться назавжди…» – написав Олександр Головченко.
В Андрія залишилися батьки і син.

Поховали воїна на Алеї Героїв у рідній Смілі.

Нагороджений Герой відзнакою Президента України - орденом «За мужність» ІІІ ступеня, посмертно.