Закрити

Ворона Віталій Валентинович

21.04.1994 - 19.12.2022

 

Навідник гірсько-штурмового відділення гірсько-штурмового взводу гірсько-штурмової роти гірсько-штурмового батальону військової частини ЗСУ, солдат Віталій Валентинович Ворона загинув в ніч з 19 на 20 грудня 2022 року,  виконуючи бойовий наказ командира по обороні позицій в районі населеного пункту Бахмутське, Бахмутського району, Донецької області.

Віталій Ворона народився і виріс у місті Смілі, де пройшли роки його дитинства, юності. Після закінчення у 2012 році загальноосвітньої школи № 7 навчався на історичному факультеті Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Історія - покликання Віталія.  Особливе захоплення - молодіжні фестивалі, де він був не тільки учасником, а й активним їх організатором. Мріяв видати книгу про свої подорожі та фестивальні пригоди. На жаль вдалося написати лише кілька історій. Все інше залишиться лише у спогадах друзів та рідних.

Віталій активний учасник Євромайдану, завжди відстоював свою думку, позицію. Був абсолютно цивільною людиною. З початком війни жив і працював у Львові, волонтерив, допомагав переселенцям. 

У серпні 2022 року добровільно пішов до лав ЗСУ і став на захист нашої держави. 
Віталій завжди був патріотом України. До останнього подиху залишився вірним військовій присязі та українському народові.

Похований наш захисник на Алеї Слави у рідному місті.

У Віталія залишились батьки, брат.