Закрити

Вовк Богдан Павлович

17.01.1988 - 28.12.2022

 

Солдат Богдан Вовк, позивний Мурчик, загинув 28 грудня 2022 року у бою з окупантами за місто Соледар на Донеччині. Воїну було 34 роки.

Богдан народився у місті Сміла Черкаської області. Навчався у Ротмістрівській загальноосвітній школі. Закінчив Корсунь-Шевченківський агроліцей. Після закінчення навчального закладу був призваний до лав Збройних Сил України. Строкову військову службу проходив у м.Біла Церква. До 2010 року проживав разом з сім’єю у місті Сміла, де працював таксистом. Далі родина вирішила переїхати до столиці. У місті Київ очолював ТОВ «Київ Бізнес Стріт». Мав власну мережу кав’ярень та маленьке СТО. Любив швидкість, обожнював кататися на своєму мотоциклі.

Під час повномасштабного російського вторгнення Богдан приєднався до лав окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади ЗСУ. Служив на посаді старшого водія зенітного ракетного взводу.

«Він мій Всесвіт, єдине кохання всього мого життя! Обожнював донечку, яка на нього дуже схожа. Неймовірна людина з великим добрим серцем, енергійний і дуже позитивний. Любив Україну і захоплювався українським народом, справжній СИН своєї землі», – розповіла дружина загиблого Олена.

Поховали воїна у селі Ротмістрівка на Черкащині.

У Богдана залишилися батьки, дружина, донька, сестра і племінники.

За особисту мужність, самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Богдана Павловича Вовка нагороджено орденом "За мужність" ІІІ ступеня "(посмертно). Президент України визнав його заслуги та підтвердив статус справжнього патріота нашої країни.