Закрити

Яковлєв Михайло Сергійович

13.12.1967 - 29.04.2023

 

Старший солдат, стрілець третьої стрілецької роти військової частини Збройних Сил України Михайло Яковлєв загинув 29 квітня 2023 року у 56-річному віці. Ворожа куля забрала життя воїна. Він загинув біля н.п.Іванівське Бахмутського району Донецької області. 

Михайло Сергійович народився в м. Іллічівськ Одеської області. Дитинство і юність провів в м.Черкаси, де закінчив школу та професійно-технічне училище № 115, здобувши спеціальність автослюсаря. Одружився та відразу пішов до армії. Проходив строкову військову службу в Німеччині, стрільцем артелеристом. Після служби оселився з сім'єю у Смілі, вивчився на машиніста, працював у Локомотивному депо. З часом Михайло Сергійович змінив вид діяльності, був приватним підприємцем. За часів економічної кризи пішов працювати в службу таксі, в м. Києві.

Перед повномасштабним вторгненням російського агресора працював за кордоном. Маючи можливість покинути країну та дозвіл на офіційне проживання в країні ЄС, відмовився від своєї успішної роботи та надав перевагу обороні своєї країни. 25 лютого 2022 року Михайло Сергійович поповнив ряди добровольців та став на захист нашої Батьківщини. Обороняв зі своєю бригадою м. Попасна Луганської області, де отримав поранення. Ризикуючи власним життям, він врятував життя іншим побратимам. Повернувшись на ротацію, отримав грамоти та подяки. Після поранення, служив на кордоні з Придністров‘ям. Далі їхню частину направили обороняти м. Бахмут. При виконанні бойового завдання, на посаді кулеметника, захищаючи молодих побратимів, взяв вогонь противника на себе. 

З великим ризиком для життя побратими повернули його тіло з місця гибелі.

У Михайла Сергійовича — велика родина. Так склалося, що до неї ввійшли не тільки люди, рідні по крові, але й численні друзі, знайомі, яких зустрічав на різних етапах свого життєвого шляху. Любив грати на гітарі, славив Бога, любив рибалку. Таким був Михайло Яковлєв.

На нього вдома чекали дружина, три донечки, онуки, друзі та близькі.

Останнім місцем спочину для Героя стала Алея Слави Загреблянського кладовища.