Закрити

Юсупов Вадим Олександрович

06.12.1989 - 04.11.2023

 

Солдат, старший стрілець 2-го стрілецького відділення 1-го стрілецького взводу 3-ої стрілецької роти військової частини ЗСУ Вадим Юсупов загинув 4 листопада 2023 року потрапивши під артилерійський обстріл в районі населеного пункту Іванівка, Куп’янського району, Харківської області.

Вадим народився в місті Сміла 6 грудня 1989 року разом зі своїм братом Віталієм - двійнята. З дитинства любив гратись трансформерами та конструювати з «Лего" дивовижні, вигадані самостійно речі. Дитячій фантазії не було меж...З 1996 року навчався в ЗОШ № 12 у спецкласі з поглибленим вивченням англійської мови. Спокійний, врівноважений, з своєрідним почуттям гумору, був улюбленцем у вихователів та вчителів. Разом з братом ходили на різні гуртки, навчалися грати в шахи, займалися в школі юннатів та в школі орієнтування на місцевості. Приймали участь в усіх шкільних заходах та конкурсах. Завжди були переможцями, займали перші місця.

У 2006 році Вадим вступив до Смілянського технікуму харчових технологій на факультет механіки, а у 2010 році до Кіровоградського національного технічного університету на 2 курс механіко-технологічного факультету, за напрямом "Інженерна механіка". В 2013 році отримав диплом бакалавра і продовжив навчання за спеціальністю "Технології машинобудування", який успішно закінчив наступного року. Був старанним студентом, толерантним та дисциплінованим.

Деякий час працював у Польщі на відомому заводі в Європі "Дрютекс" з виробництва металопластикових вікон, а останні роки - у ПрАТ "Спектр-Сміла" на комп'ютеризованому обладнанні з лазерного різання деталей з металу. Цікавився новітніми технологіями, сам збирав конструкторні вироби та комп'ютери. А потім війна... І хлопець нероздумуючи стає на захист своєї рідної України, своєї сім'ї та кожного з нас.

"Цілеспрямовий, добрий, щирий, інтелектуально розвинений, найкращий син та брат" - таким назавжди запам'ятають рідні Вадима. Для них він завжди був підтримкою і розрадою.

Поховали військовослужбовця на Алеї Слави на Загреблянському кладовищі.