Закрити

Задворов Олег Владиславович

01.03.1965 - 15.11.2022

 

Старший сержант, старший стрілець другого мотопіхотного відділення третього мотопіхотного взводу третьої мотопіхотної роти військової частини ЗСУ Олег Задворов загинув 15 листопада 2022 року  під час виконання завдань, пов'язаних із забезпеченням національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації у с.Первомайське Донецької області.

Олег Владиславович народився 1 березня 1965 року в м.Ялта Автономної Республіки Крим. Навчався у Ялтинській середній школі ім.Чехова. Після закінчення навчального закладу вступив до Київського річкового училища. Далі був призваний на строкову службу. Після армії працював у Ялтинському морському порту мотористом на теплоході. Згодом переїхав у м.Смілу. Тут працював на меблевій фабриці «Лівс» налагоджувальником швейних машин.

Коли розпочалась війна у 2014 році, пішов добровольцем зі словами: «А хто, як не я!» За час АТО пройшов разом зі своїми побратимами Донецький напрямок, а саме: с.Зайцеве, с.Чернухіно, Дебальцевський котел. Служив старшим сержантом, командиром відділення.

У лютому 2022 року, коли розпочалося повномаштабне вторгнення, Олег, як справжній чоловік і великий патріот своєї країни, знову пішов добровільно до військомату і став до лав Збройних Сил України.

«Олег був оптимістом і надзвичайно люблячим чоловіком та батьком. Добрим, чуйним і щирим, любив природу, був майстром на всі руки» - розповіли рідні воїна.

Похований Герой на Алеї Слави у місті Сміла. 

У Олега Владиславовича залишились дружина і донька.