Закрити

Жевнов Нікіта Сергійович

09.11.2001 - 04.08.2022

 

Молодший сержант, заступник командира бойової машини - навідник-оператор механізованеого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону військової частини ЗСУ Нікіта Жевнов вірний військовій присязі загинув 4 серпня 2022 року поблизу Степової Долини на Миколаївщині, до останнього захищаючи свою Батьківщину. 

Нікіта Жевнов народився 9 листопада 2001 року в місті Сміла. Навчався у загальноосвітній школі № 4 та Смілянській спеціалізованій мистецькій школі-інтернаті. Після закінчення 9 класів вступив у Смілянський технологічний фаховий коледж НУХТ. Займався спортом та любив футбол. У 2020 році був призваний на військову строкову службу. Потім уклав контракт. Проходив службу в Окремій президентській бригаді ім. гетьмана Богдана Хмельницького. Згодом був переведений у м.Чорноморськ Одеської області в підрозділ сухопутних військ.

Нікіта завжди мріяв бути військовим, а після перемоги хотів вступити до військового вищого навчального закладу та стати офіцером. У 2021 році був учасником АТО. Наш юний Герой був компанійським, ніколи не скаржився на труднощі, які виникали. Легко сходився з людьми, тож мав багато друзів. Всім хто знав Нікіту, буде його не вистачати. Для батьків він був єдиною надією та опорою. На жать, жорстока війна обірвала молоде життя.  

Похований Герой на Алеї Слави міського кладовища.