Закрити
Суть звернення:
Про прийняття рішення міської ради, щодо відключення ЗОШ №7 міста Сміла від централізованого опалення та встановлення модульного опалення.
Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): 
Трушкевич Олег Юрійович
Виберіть категорію: 
Загальна
Статус: 
З відповіддю
Петиція: 
№ 0000044
Дата початку збору підписів: 
14.06.2019
Залишилось днів: 
0

В зв'язку з постійною проблемою в місті Сміла з централізованим опаленням, зривами учбового процесу в зв'язку з недотриманням температурного режиму просимо терміново винести на розгляд сесії міської ради питання, щодо надання дозволу на відключення загальноосвітньої школи №7 міста Сміла від централізованого опалення та встановлення індивідуального модульного опалення.

Відповідь :
СМІЛЯМСЬКА МІСЬКА РАДА ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
вул. Незалежності, 37, м. Сміла, Черкаська обл., 20701, тел./факс: (04733) 2-06-59; тел. 2-03-02 cancelar@smila-rada.qov.ua Код ЄДРПОУ 04061553
О.ТРУШКЕВИЧУ
Шановний Олег Юрійович!
Зміст електронної петиції щодо відключення Смілянської загальноосвітньої школи №7 від централізованого опалення та встановлення модульного опалення уважно розглянуто.
Порушене Вами питання перебуває на контролі.
Згідно з вимогами чинного законодавства для реалізації запропонованого проекту необхідно вжити наступних заходів:
-відповідно до Закону України «Про енергетичну ефективність будівель» провести обов’язкову з 01.07.2019 року сертифікацію енергетичної ефективності будівлі закладу загальної середньої освіти із залученням фахівця з аудиту енергетичної ефективності та виготовити енергетичний паспорт;
-відповідно до ДБН А.2.2-3:2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво» замовити та виготовити проектно-кошторисну документацію із проведенням комплексної державної експертизи об’єкта будівництва «Будівництво блочної модульної котельні на території будівлі Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Смілянської міської ради Черкаської області за адресою: вул.Б.Хмельницького, 51/а, м.Сміла Черкаської області».
Окремо варто зазначити, що означений заклад розташований на території житлового масиву зі щільною 9-ти поверховою забудовою, що ускладнює отримання позитивного висновку екологічної експертизи будівництва котельні.
Відповідно до Закону України «Про теплопостачання» та згідно з п.26 Порядку відключення споживачів від системи централізованого теплопостачання збір вихідних даних і технічних умов, необхідних для виготовлення проектної документації, проводиться лише за умови, якщо таке відключення об’єкту є технічно можливим. При цьому обов’язково враховуються технічні можливості існуючих мереж водопостачання та електропостачання мікрорайону щодо забезпечення живлення блочної модульної котельні.
Можемо Вас запевнити, що порушене в електронній петиції питання і надалі перебуватиме на контролі та може бути реалізованим лише за умови виконання вищезазначених заходів у повному обсязі.
Додатково повідомляємо, що загальна вартість виготовлення необхідної документації за попередніми розрахунками становитиме понад 220,0 тис.грн, будівництва приміщення під котельню із необхідним обладнанням та приміщенням для зберігання палива - 3 млн 800,0 тис.грн. Орієнтовна вартість опалення за один місяць опалювального сезону на твердопаливних котлах орієнтовно становить 212,7-220,0 тис.грн.
З повагою
Секретар міської ради В.ФЕДОРЕНКО

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію:
170
170 з 150 необхідних
З відповіддю
Перелік осіб, які підписали електронну петицію
Відповідь: 
СМІЛЯМСЬКА МІСЬКА РАДА ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ вул. Незалежності, 37, м. Сміла, Черкаська обл., 20701, тел./факс: (04733) 2-06-59; тел. 2-03-02 cancelar@smila-rada.qov.ua Код ЄДРПОУ 04061553 О.ТРУШКЕВИЧУ Шановний Олег Юрійович! Зміст електронної петиції щодо відключення Смілянської загальноосвітньої школи №7 від централізованого опалення та встановлення модульного опалення уважно розглянуто. Порушене Вами питання перебуває на контролі. Згідно з вимогами чинного законодавства для реалізації запропонованого проекту необхідно вжити наступних заходів: -відповідно до Закону України «Про енергетичну ефективність будівель» провести обов’язкову з 01.07.2019 року сертифікацію енергетичної ефективності будівлі закладу загальної середньої освіти із залученням фахівця з аудиту енергетичної ефективності та виготовити енергетичний паспорт; -відповідно до ДБН А.2.2-3:2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво» замовити та виготовити проектно-кошторисну документацію із проведенням комплексної державної експертизи об’єкта будівництва «Будівництво блочної модульної котельні на території будівлі Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Смілянської міської ради Черкаської області за адресою: вул.Б.Хмельницького, 51/а, м.Сміла Черкаської області». Окремо варто зазначити, що означений заклад розташований на території житлового масиву зі щільною 9-ти поверховою забудовою, що ускладнює отримання позитивного висновку екологічної експертизи будівництва котельні. Відповідно до Закону України «Про теплопостачання» та згідно з п.26 Порядку відключення споживачів від системи централізованого теплопостачання збір вихідних даних і технічних умов, необхідних для виготовлення проектної документації, проводиться лише за умови, якщо таке відключення об’єкту є технічно можливим. При цьому обов’язково враховуються технічні можливості існуючих мереж водопостачання та електропостачання мікрорайону щодо забезпечення живлення блочної модульної котельні. Можемо Вас запевнити, що порушене в електронній петиції питання і надалі перебуватиме на контролі та може бути реалізованим лише за умови виконання вищезазначених заходів у повному обсязі. Додатково повідомляємо, що загальна вартість виготовлення необхідної документації за попередніми розрахунками становитиме понад 220,0 тис.грн, будівництва приміщення під котельню із необхідним обладнанням та приміщенням для зберігання палива - 3 млн 800,0 тис.грн. Орієнтовна вартість опалення за один місяць опалювального сезону на твердопаливних котлах орієнтовно становить 212,7-220,0 тис.грн. З повагою Секретар міської ради В.ФЕДОРЕНКО
Час голосування: 
90

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

__.__.2024 о __.__- 

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн

ПЛАТФОРМА ВЕТЕРАНА ЧЕРКАСЬКИЙ ВИМІР

Безплатна правнича допомога