Закрити

 ДО УВАГИ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ !!!

         Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Смілянської міської ради нагадує особам пільгової категорії, які не отримали щорічну одноразову допомогу до 5 травня в 2022 році про необхідність подачі заяви з необхідним пакетом документів для отримання такої виплати.

Повідомляємо, що Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 07 травня 2022р. №540 «Деякі питання виплати у 2022 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань».

Разова грошова допомога до 5 травня у 2022 році виплачується в таких розмірах:

особам з інвалідністю внаслідок війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, визнаним особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

I групи — 4 421 гривня;

II групи — 3 906 гривень;

III групи — 3 391 гривня;

учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися в зазначених місцях примусового тримання їх батьків, — 1 491 гривня;

особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, — 4 421 гривня;

членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, — 966 гривень;

учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, яких було насильно вивезено на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога — 612 гривень.

Отримувачі грошової допомоги, зокрема ті, що набули відповідного статусу згідно із статтями 6, 7, 9, 10 і 11 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» до 5 травня поточного року включно, яким не виплаченогрошової допомоги станом на 1 липня, мають право звернутися щодо її виплати до місцевого органу соціального захисту населення за задекларованим/зареєстрованим місцем проживання та отримати її до 30 вересня поточного року.

Отримувачам грошової допомоги, які не є військовослужбовцями, поліцейськими, особами начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, служби судової охорони, особами начальницького і рядового складу Державної кримінально-виконавчої служби (крім пенсіонерів) виплата грошової допомоги здійснюється шляхом перерахування коштів місцевими органами соціального захисту населення, центрами по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат на поточні рахунки таких осіб в уповноважених банках.

Отримувачам грошової допомоги із числа військовослужбовців, поліцейських, осіб начальницького і рядового складу, які проходять службу (крім пенсіонерів), виплата грошової допомоги здійснюється шляхом перерахування коштів місцевими органами соціального захисту населення, центрами по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат на спеціальні рахунки військових частин, установ, організацій за місцем їх служби.

Отримувачам грошової допомоги, які перебувають в установах виконання покарань і слідчих ізоляторах (крім пенсіонерів), виплата грошової допомоги здійснюється шляхом перерахування коштів Мінсоцполітики на зазначені цілі регіональним органам соціального захисту населення, які розподіляють їх між місцевими органами соціального захисту населення, центрами по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат, що перераховують кошти на спеціальні рахунки установ виконання покарань і слідчих ізоляторів.

Отримувачі, які є пенсіонерами, допомогу до 5 травня отримують автоматично.  Виплата таким особам буде  проведена аналогічним способом, що і виплата пенсії.

Виходячи з вищевикладеного, ветерани війни, які не є пенсіонерами, військовослужбовцями, та які не були включені до основних списків для виплати допомоги до 5 травня за місцем роботи, мають право звернуся до управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Смілянської міської ради  за адресою: м.Сміла, вул.М.Дорошенка 4, каб. №4, №6,            тел. 2 02 15.

  До заповненої заяви визначеної форми  в обов’язковому порядку подається повний пакет документів.

До заяви про виплату допомоги  подаються копії наступних документів:

паспорт (при наявності ID-картки – витяг з демографічного реєстру),

довідка про присвоєння ідентифікаційного номера,

посвідчення ветерана війни (учасника бойових дій, учасника війни, члена сім’ї померлого),

довідка про реєстрацію місця проживання (за відомостями Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Смілянської міської ради),

банківські реквізити для соціальної виплати.

Для уточнення будь-якої інформації телефонуйте за номером 2 02 15 - відділ забезпечення соціальних гарантій статусних категорій громадян управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Смілянської міської ради.

 

 

ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

    Черкаське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю інформує щодо можливості надання адресної гуманітарної допомоги регіональним переселенцям - особам з інвалідністю, які тимчасово перебувають у місті Сміла.

Для отримання адресної гуманітарної допомоги звертатися до управління праці та соціального захисту населення за адресою: вул. М.Дорошенка, 4,     каб. № 4.

При собі мати:

  • паспорт;
  • довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру;
  • відповідні документи щодо встановлення інвалідності;
  • довідку внутрішньо переміщеної особи.

 

     ДО ВІДОМА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Черкаське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю здійснює фінансове забезпечення заходів щодо соціальної захищеності осіб з інвалідністю і дітей з інвалідністю, а саме:

  • забезпечення технічними засобами реабілітації;
  • зайнятості та працевлаштування осіб з інвалідністю (створення робочих місць за рахунок фінансової допомоги на поворотній і безповоротній основі та цільової позики).

Адреса Фонду: вул. Благовісна, 269/105,  м.Черкаси, 18002.

Номери телефонів:  (0472) 33-21-20,  54-21-27,  54-01-51.

e-mailCHVFCZI@ukr.net

 

Щодо забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю.

       Механізм безкоштовного забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, інших осіб визначено Порядком забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані  технічні та інші засоби реабілітації, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 № 321 (зі змінами) (далі – Порядок).

Порядком запроваджено ведення електронного документообігу, в тому числі електронне ведення особових справ осіб з інвалідністю в централізованому банку даних з проблем інвалідності (далі – банк даних).

Також відтепер особа з інвалідністю може не виходячи з дому подати документи необхідні для взяття на облік та забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації (далі – ТЗР) через електронний кабінет особи з інвалідністю в банку даних (далі – електронний кабінет особи).

Міністерством соціальної політики України створено відеоролик під назвою «Електронний кабінет особи з інвалідністю». Зазначений відеоролик створено з метою інформування громадськості  про зручний  інструмент, дозволяє особам з інвалідністю та їх представникам безперешкодно, не виходячи з дому, здійснити первинну реєстрацію в Централізованому банку даних з проблем інвалідності.

Відеоролик, який має статус  соціальної  реклами, можна завантажити в електронному вигляді за посиланням: https://youtu.be/UpdrvBC3sL0.

Сервіс „Електронний кабінет особи з інвалідністю“ забезпечує:

доступ громадянам до електронного кабінету за кваліфікованим електронним підписом (далі – КЕП);

можливість подачі заяв про потребу в забезпеченні ТЗР та пакету документів шляхом заповнення стандартизованих форм, прикріплення сканованих копій документів та підписання заяв КЕП – особам, зареєстрованим в ЦБІ;

можливість подачі заявки на первинну реєстрацію в ЦБІ із заповненням стандартної форми реєстрації, прикріплення сканованих копій необхідних документів та підписання документів КЕП – особам, які відсутні в ЦБІ;

можливість надсилання особам з інвалідністю в електронний кабінет повідомлень про результат розгляду заяви про забезпечення ТЗР та пакету документів;

можливість надсилання інформаційних повідомлень з ЦБІ на електронну скриньку при виникненні подій, про які необхідно повідомити особу з інвалідністю.

Доступ до електронного кабінету можливий за посиланням https://ek-cbi.msp.gov.ua/, або на офіційному веб сайті Мінсоцполітики шляхом переходу за посиланням „Електронний кабінет особи з інвалідністю“ в  розділі „Е-Сервіси“.

Ознайомитись з інструкцією користувача електронного кабінету особи та навчальним відео можна за посиланням https://www.msp.gov.ua/news/20999.html.

Додатково зазначаємо, що з порядком дій щодо забезпечення осіб з інвалідністю ТЗР можна ознайомитися на офіційному веб сайті Мінсоцполітики у розділі „Інвалідність“, підрозділі „Забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації“ де розміщено інформаційні матеріали щодо реалізації механізму забезпечення ТЗР, зокрема, за посиланнями https://www.msp.gov.ua/content/zabezpechennya-tehnichnimi-ta-inshimi-zasobami-reabilitacii-specavtotransportom.html, https://www.msp.gov.ua/news/19917.html.

 

 

                У важких життєвих обставинах складно зорієнтуватися та знайти свій шлях, зробити перший крок для руху в сторону якісних змін і перетворень. Але поруч так багато людей, які змогли знайти в собі внутрішні сили та мають неймовірний життєвий досвід, яким готові поділитися. На меті створити платформу, де були би зібрані найкращі соціальні ініціативи та проекти.

На виконання Плану заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.08.2021

№ 883-р, Міністерство соціальної політики оголошує проведення конкурсу на кращий соціальний проект / ініціативу.

        Метою даного проекту є виявлення найкращих ініціатив та успішних кейсів, реалізованих в громадах на території України фізичними особами, громадськими та релігійними організаціями, впровадження кращих практик врядування на державному рівні й на місцях через принципи прозорості, справедливості, рівності, гласності, верховенства права та прав людини.

         Запрошуємо до участі шляхом заповнення відповідних аплікаційних форм (додається) та до 7 лютого 2022 року надсилання їх на адресу initiate_msp@ukr.net.

За результатами поданих даних буде створено єдиний портал ініціатив, успішних кейсів, сформовано базу партнерів та громадських діячів, а також визначено та відзначено громаду з найкращими практиками врядування в соціальній сфері.

 

Заявка на участь

в конкурсі проєктних ініціатив Міністерства соціальної політики

“Будуємо країну без бар’єрів разом”

 

ПІБ учасника:

Місце роботи, посада:

Назва установи/організації

Контакний номер телефону

КАТЕГОРІЯ (залишити необхідне):

- освіта в соціальній сфері;

- медичне забезпечення соціальних категорій населення;

- ІТ сервіси для поліпшення надання соціальної послуги;

- культура/мистецтво для реалізації соціальних потреб громадян;

- правове забезпечення;

- соціальне (соціальновідповідальне) підприємництво;

- державне врядування (найкраща практика органу місцевого

самоврядування для забезпечення осіб з інвалідністю, постраждалих від

домашнього насильства, одиноких, літніх людей послугами);

- реабілітація / оздоровлення;

- спорт;

- наукові розробки та дослідження, корисні моделі.

Назва ініціативи/проекту:

Проєкт/ініціатива реалізована (так/ні):

Опис:

Мета:

Вплив ініціативи на розвиток соціального середовища:

Заповнену форму надсилати за адресою:

initiate_msp@ukr.net

 

Відділ забезпечення соціальних гарантій статусних категорій громадян

Начальник відділу  -  Матюха Світлана Юріївна

                                      тел. (04733) 2-02-15, І поверх, каб. № 4

Головний спеціаліст  – Головченко Тетяна Дмитрівна

                                          тел. (04733) 2-02-15, І поверх, каб. № 4 

 

Основні завдання:

забезпечує виконання соціальних гарантій передбачених державою особам похилого віку, особам з інвалідністю, ветеранам війни, праці, членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та жертвам нацистських переслідувань, учасникам антитерористичної операції, родинам Героїв Небесної Сотні, постраждалим під час Революції Гідності та інших статусних осіб, які належать до компетенції відділу;

прийом  осіб з інвалідністю, ветеранів війни та інших пільгових категорій  з питань забезпечення соціальних гарантій;

        організація,  облік  та видача путівок на санаторно-курортне лікування, проведення нарахувань на виплату компенсації за не використане санаторно-курортне лікування;

        реєстрація осіб з інвалідністю в Централізованому банку даних з проблем інвалідності (ЦБІ), щодо надання їм необхідних послуг;

прийом заяв та документів на забезпечення  осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій громадян  індивідуальними та технічними засобами реабілітації;

        здійснює направлення до реабілітаційних установ осіб з інвалідністю та дітей з  інвалідністю відповідно до поданих заяв та документів, перелік яких визначено реабілітаційною установою;

        забезпечує організацію роботи по видачі посвідчень ветеранам війни, праці, сім’ям загиблих (померлих) ветеранів війни;

прийняття та розгляд документів на комісії з питань пов’язаних з встановленням статусу  „Учасник війни”, „Інвалід війни”, „Сім”я загиблого (померлого);

        організація та проведення роботи, щодо забезпечення соціальних гарантій учасників АТО та членів їх родин;

організація проведення засідань комісії по наданню одноразової матеріальної допомоги жителям міста Сміла та особам, що тимчасово проживають в місті Сміла, які опинилися в складних життєвих обставинах, матеріальної допомоги на поховання  та підготовка рішень виконавчого комітету Смілянської міської ради для подальшого їх затвердження;

здійснення  контролю за наданням одноразової матеріальної допомоги особам з інвалідністю та  малозабезпеченим особам;

здійснення нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення, перерахунків  та виплати пенсій органами Пенсійного фонду України;

        забезпечення  листами-талонами на міжміський проїзд осіб з інвалідністю внаслідок  війни;

        організація роботи щодо обліку осіб з інвалідністю, які мають автомобілі, отримані через органи соціального захисту населення, здійснення контролю щодо забезпечення осіб з інвалідністю спецавтотранспортом, формування списків осіб з інвалідністю  на виплату компенсацій на бензин, ремонт та технічне обслуговування спецавтотранспорту.

Про здійснення заходів із професійної адаптації учасників АТО/ООС в м. Сміла у 2021 році

Відповідно до Порядку використання коштів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 179 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, осіб, які здійснювали заходи із забезпеч

До відома учасників АТО/ООС ! Про здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації в м. Сміла у 2021 році

 Відповідно до Порядку використання коштів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 179 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, осі

До відома учасників АТО/ООС! Про здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації в м. Сміла у 2021 році

 Відповідно до Порядку використання коштів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 179 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників анти

Затверджено нову форму звітності про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю

Наказом Міністерства   соціальної   політики   України   від    27.08.2020

ПЕРЕЛІК соціальних послуг, умови та порядок їх надання структурними підрозділами системи соціального захисту населення

        Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Смілянської міської ради інформує громадян, що потребують надання соціальних послуг, про перелік соціальних послуг, що можуть надаватися структурними підрозділами системи соціального захисту населення.

Про регулювання тарифів на соціальні послуги та про установлення диференційованої плати за надання соціальних послуг

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Смілянської міської ради повідомляє, що 1 червня 2020 року Кабінет Міністрів України затвердив Порядок регулювання тарифів на соціальні послуги, а також Порядок установлення диференційованої плати за надання соціальних послуг (Постанова КМУ від 01.06.2020 № 428 «Про затвердження Порядку регулювання тарифів на соціальні послуги» та Постанова КМУ від 01.0

Про здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції в м. Сміла у 2020 році

До відома учасників АТО!

ДОРОЖНЯ КАРТА щодо забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників антитерористичної операції

Механізм забезпечення учасників АТО санаторно-курортним лікуванням визначено Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 200.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

18.06.2024 о 14.30 - засідання  постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства

20.06.2024 о 9.00 засідання  постійної комісії міської ради з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, соціального захисту, засобів масової інформації

20.06.2024 о 10.00 - засідання  постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та містобудування, екології та раціонального природокористування

20.06.2024 о 10.00 - засідання  постійної комісії міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, комунальної власності

21.06.2024 о 14.10 - засідання  постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності, законності, запобігання корупції, надзвичайних ситуацій

26.06.2024 о 10.00 - чергова сесія

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн

ПЛАТФОРМА ВЕТЕРАНА ЧЕРКАСЬКИЙ ВИМІР

Безплатна правнича допомога